Trendus Logo

Seks İçin Hazır Mısınız?

Seks İçin Hazır Mısınız? - Seks İçin Hazır Mısınız?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 2

Seks İçin Hazır Mısınız?

Belki daha önce hiç seks yapmadınız belki de yeni biriyle seks için doğru zaman olup olmadığından emin olamıyorsunuz. Nedeni ne olursa olsun "sekse hazır mıyım" sorusu aklınızı kurcalıyorsa kendinize sormanız gereken bazı sorularla buna en gerçek yanıtı verebilirsiniz!

 

  • Seks yaptıktan sonra kendimle ilgili neler hissedeceğim?

Eğer daha önce seksi deneyimlediyseniz yeni biriyle seksin ardından "neden bunu yaptım ki!" demeyeceğinizden emin olmalısınız. Sizin kriterlerinize, kalitenize uymadığını düşündüğünüz biriyle birlikte olmak sizi sonradan pişmanlıkla sarsacaksa buna hiç gerek yok!

Ya da ilk kez seks yapacaksanız bunun sadece sizinle ilgili olduğunun bilincinde olmalısınız. Bu siz ve bedeninizle ilgili bir karar. Nasıl ki bedeninize girecek bir yiyecek/içecekle ilgili birilerine danışmak zorunda kalmıyorsanız ya da birine bir hesap vermiyorsanız %100 gönüllü olduğunuz bir seks deneyiminde de tek sorumlu sizsiniz. Bu sizin kararınız. Hiçbir suçluluk hissetmeyeceğinizden emin olmalısınız. Siz yine aynı siz olacaksınız. Sadece artık seksi deneyimlemiş bir birey olacaksınız. Hiçbir şey değişmeyecek.