Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
24 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

VANS OLD SKOOL HER DÖNEMİN YILDIZI OLMAYA ADAY

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin savunucusu Vans’in bir numaralı ayakkabısı ve ikonik Sidestripe'a sahip ilk modeli Old Skool, dünün kaykaycıları ve bugünün influencerları tarafından kişisel tarzlarını ifade etmelerine yardımcı olan bir klasik.

 

Zamansız bir klasik olan Old Skool, Vans’in imzası Sidestripe'ı taşıyan ilk ayakkabıdır. Deri panelli alçak bir stil olan bu ayakkabı, 1977'de Paul Van Doren tarafından rastgele bir karalama olarak başlayan “jazz stripe” ile birlikte “Stil 36” ismiyle piyasaya çıktı. Aksiyon sporcuları arasında her dönem popülerliğini koruyan Old Skool günümüzde ise her yerde gençlik ruhunun ve kişisel tarzın bir sembolü olarak öne çıkıyor. Vans’in en ilgi gören modellerinden biri olan Old Skool, ayakkabı sahibinin yaratıcı ifadesi için bir araç görevi görüyor.

 

Henry Rollins gibi Punk Rock ikonlarından, Justin Bieber gibi modern pop kültürün ünlülerine kadar birçok isim Old Skool tercih ediyor. Kendini daima genç hisseden, bireyselliklerini ve tarzlarını sergilemek için modayı kullanan herkes tarafından bu model çok seviliyor.

İlkbahar 2021 sezonunda da Old Skool’un üç zamansız renk çeşidi, Old Skool True White, Navy ve Black on Black renkleriyle tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.