Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
11 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Farklı ve Rengarenk SS’21 Tien Koleksiyonu Sizlerle…

Doğallığa, zerafete ve özel kumaş dokunuşlarına inanan, fark etmeyi ve fark edilmeyi seven güçlü ve sofistike kadınlara seslenen Tien, 2021 Yaz koleksiyonunu yine özel parçalarla kutluyor. Doğal boyalar kullanılarak ecoprint yöntemiyle boyanan değerli saf kumaşlar yeni koleksiyonun temelini oluşturuyor. Zanaatkarların el emeği tezgah dokumaları ecoprint kumaşlarla göz alıcı bir uyum içinde…   Bu birliktelik, Tien’in sanatı ve tarzıyla birleşiyor yaz sezonunu unutulmaz kılacak, giyinme odasının uzun soluklu özel parçaları olarak yeni sezonda yerini alıyor.
 

Doğaya ve sanata olan saygıyı el boyaması ipekler ve el tezgahı dokuması pamuk ve keten kumaşlardan yapılmış özgün parçalarla anlatan Tien 2021 Yaz Koleksiyonu, günün her saatine uygun şık tasarımlarla dolu. Yeni koleksiyonda ağırlıklı olarak, özel tekniklerle yapılmış çok renkli degradasyonlar, okaliptüs, gravilla ve karabiber yapraklarının göz alıcı yansımalarını bulmak mümkün. Sezonun gözde parlak renklerinin yanında dingin toprak renkleri de göze çarpıyor. Özellikle yeşil, mavi ve pembe tonları baş döndürücü bir uyum içinde karşımıza çıkıyor. İpeğin dayanılmaz cazibesi ve dokunuşu; parçaların zerafetini doruğa çıkarıyor.
 

Tien SS’21 kolekiyonunda, rahatlığın her daim ihtiyaç ve alışılmış bir gereksinim olduğunu temel alan bedensiz rahat modeller dikkat çekiyor. Tien, beş kapsül koleksiyonda yaz sezonunu sunuyor. “Summer Breeze” yaz esintisini, günün her saatinde ve her ortamda hissettirebilecek tasarımlar içeriyor. “Bohemian Elegance” koleksiyonu el tezgahı dokumalarını ipekle birleştirerek Akdeniz ruhunu gardroplara taşıyor. İpek vual kumaşların ve ipek şifonun plaj modasındaki yansıması “ Beach Glare”  ile kullanıcıyla buluşuyor .” Dress to Impress” , şık yaz akşamları için hazırlanmış maksi elbiseler sunuyor. İpek gömlek elbiseler hem rahatlık hem şıklık vadediyor.  Tien “Mix&Match” sistemiyle tercih edilen model, koleksiyon desenlerinin herhangi biriyle kişiye özel dikebiliyor.