Trendus Logo

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları - Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
28 / 34

Sezonun Dikkat Çeken Marka Koleksiyonları

H&M’in Bugüne Kadarki En Sürdürülebilir Plaj Koleksiyonuyla Sessizlikte Güç Bulun

H&M, 2021 yaz plaj koleksiyonunu paylaşmaktan heyecan duyuyor. Sürdürülebilir kaynaklı kumaşlardan oluşan H&M'in bugüne kadar ki en sürdürülebilir plaj koleksiyonu, kadınların mayo giyerkenki hissiyatlarını değiştirmek istiyor. Bu koleksiyonun kendine güvenen parçaları, etrafımızdaki gürültüye samimiyet ve sakinlik katıyor.

 

Koleksiyon, tüm vücut ve formları kapsayan cesur ve çekinmeyen kadın gücüne odaklanıyor. Klasik straplezler, kıvrımlı altlar ve omuzdan askılı kadınsı üstler, tekstil atıklarından üretilmiş tüketici öncesi geri dönüştürülmüş polyester ve geri dönüştürülmüş şişelerden üretilen tüketici sonrası polyester atıklardan yapıldı. Sürdürülebilir üretimlerde çığır açmanın yanı sıra, bu plaj ürünleri, online mağazada 50EU ve mağazalarda 46EU bedenlere kadar çıkacak. 2021 yaz plaj koleksiyonu, Haziran ayı itibariyle mağazalarda ve çoğu pazarda online olarak satışa sunulacak.

                                   

“Özellikle, bu plaj kıyafetleri koleksiyonunun kumaşlarıyla gurur duyuyorum, bu, bugüne kadarki en sürdürülebilir plaj kıyafetlerimiz ve tüm tasarımların en az %85’i geri dönüştürülmüş polyesterden üretildi. Bu cesaret veren plaj kıyafetleri koleksiyonunu geniş beden yelpazesinde sunmaktan da ayrıca memnuniyet duyuyoruz.” diyor H&M Kadın Giyim Tasarım Direktörü Maria Östblom.

 

LA'de çekilen kampanya filmi, yıldız Paloma Elsesser ile her gün sosyal çevrenin fikirleriyle karşılaşan kadınları temsil ediyor. Etraftaki gürültüyü ortadan kaldıran Elsesser, yardımcı yıldızları Nouri Hassan, Bintou Sillah, Yumi Nu, Shawn Lakin ve Tani Gunn kadar güçlü olabilmek için su altına dalıyor ve oradaki sessizlikten güç buluyor. Etkileyici filmin soundtrack'i ise, ABD'li şarkıcı Fousheé'nin yeni versiyonuyla söylediği Depeche Mode'un ikonik şarkısı "Enjoy The Silence".