Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
14 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Eau Thermale Avène’nin Yeni Güneş Serisiyle Yazı Karşılayın!

Eau Thermale Avène CLEANANCE TINTED SUNSCREEN 50+, Avène Termal Su ve Monolaurin’le zenginleştirilmiş içeriği sayesinde, ciltte anında parlama önleyici etkiye yardımcı olur. Hafif pigmentleriyle cilt tonunun eşitlenmesine ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına katkı sağlar.

 

Özellikle yağlı ve akneye eğilimli cilt tipine sahip kişilere müjde! Tüm yaz boyunca cildiniz, fotostabil UVB-UVA filtre sistemine sahip Eau Thermale Avène CLEANANCE TINTED SUNSCREEN 50+ sayesinde, güneşin zararlı etkilerine karşı güvende!

 

Avène Termal Su ve yaşlanma karşıtı Ascofilline™ ile zenginleştirilmiş Eau Thermale Avène SOLAIRE TINTED ANTI-AGING SUNCARE 50+ ise, UVB ve UVA ışınlarına karşı optimum koruma sağlar. İçeriğinde bulunan güçlü antioksidanlar, serbest radikallere karşı geniş çaplı hücresel koruma sağlayan Thialidine ile mükemmel bir uyum içinde hareket eder. Fotostabil C vitamini ve yansıtıcı pigmentleri sayesinde cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.
 

Makyaj bazı olarak kullanmak için de ideal olan Eau Thermale Avène SOLAIRE TINTED ANTI-AGING SUNCARE 50+ ile yaz aylarında cildiniz hem güneşten korunacak hem de içerisindeki Avène Termal Suyu sayesinde rahatlayacak.