Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
15 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Vichy ile güneş korumasına yenilikçi çözüm

Sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü için doğal içeriklerden oluşan güçlü ve etkili formüller sunan Vichy, her türlü ihtiyaca yanıt veren ürünleriyle her yaştan kadının cilt bakımda en büyük yardımcısı oluyor. Yaza özel yaşlanma karşıtı güneş koruyucuları Capital Soleil UV-Age Daily ve Capital Soleil Yüksek Korumalı Yaşlanma Karşıtı Güneş Yüz Bakım Kremi SPF 50, cildi güneşin zararlarından koruyarak ışıltısını geri kazandırıyor.

 

Capital Soleil UV-Age Daily ile yeni nesil güneş koruması

Gelişmiş bir UVA ve UVB koruması sağlayan Capital Soleil UV-Age Daily güneş kremi, yüz ve göz çevresinde UV kaynaklı oluşan yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Peptitler, Niasinamid, Probiyotik türevi ve Vichy Volkanik Suyu ile zenginleştirilen formülü sayesinde düzenli kullanımla UV kaynaklı yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor. Terlemeye karşı dayanıklılık sağlayan dokusu ile ciltte yapışkan ve yağlı bir his veya beyaz iz bırakmadan uzun süreli koruma sağlıyor.  NETLOCK teknolojisi ile yeni nesil bir UV koruması sunan güneş koruyucuyu, günlük cilt bakım rutininizin son adımında uygulayabilirsiniz.

 

Capital Soleil Yüksek Korumalı Yaşlanma Karşıtı Güneş Yüz Bakım Kremi SPF 50 ile üçlü etki

Yüksek korumalı yaşlanma karşıtı güneş yüz bakım kremi Capital Soleil Anti-Ageing 3-in-1, siyah çay özü ve C vitamini bakımından zengin Camu Camu içeren kırışıklık karşıtı formülü ile cildin daha elastik ve ışıltılı olmasını sağlayarak, cildi güneş ışınlarından koruyor. Hassas ciltler için yüksek UV koruması sunan krem, yaşlanma karşıtı üçlü etkisiyle kırışıklıklara etki ediyor, esneklik ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Ciltte yapışkan ve yağlı his bırakmayan dokuya sahip yaşlanma karşıtı güneş bakım kreminizi, günlük cilt bakım rutininizin son adımında uygulayabilirsiniz.