Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
17 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Flormar “Lihhtweight Lip Powder” ile Pudra Dokunuşlu Doğal ve Güzel Dudaklar

Flormar’ın yeni ruj serisi Lightweight Lip Powder’ın, 12 trend tonu ve sünger aplikatörü ile dudaklarında hissettiğin yumuşacık pudra dokunuşuna ve kusursuz doğal görünüme hayran olacak, asla yanından ayırmak istemeyeceksin!

 
Makyaj denilince ilk akla gelen marka olan Flormar’ın yeni ruj serisi Lightweight Lip Powder, özel sünger aplikatörü ile dudaklarına pudra hafifliğinde bir dokunuş getirmekle kalmıyor, her an ve her yerde kolayca uygulamanı sağlıyor; yarı mat ve ağırlık yaratmayan formülü sayesinde de doğal ve kusursuz bir görünümün keyfini yaşatıyor.  

 

Yumuşak sünger aplikatörü, pudramsı, yarı mat, doğal ve kalıcı etkisi ile öne çıkan Flormar Lightweight Lip Powder, her biri ayrı bir tarz, ayrı bir keyif yaşatan 12 trend renk seçeneğine sahip.  

 

Kremsi ve kat kat sürülmesine rağmen asla ağırlık yapmayan, beraberinde renk yoğunluğu arttırılabilen bir formüle sahip olan “Flormar Lightweight Lip Powder” ile son zamanların en trend “blur” dudak makyajı stilini elde edecek, yaşadığın bu kusursuz ve doğal görünüme sadece sen değil, herkes hayran olacak.