Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
11 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Aveda Ürünleri Bu Yaz da Yanınızda

Saçlarınızı yaz aylarının olmazsa olmaz Aveda ürünleri ile koruyun, nemlendirin ve şekillendirin. 


Uzun zamandır beklediğiniz yaz mevsiminin saçlarınıza da, gezegenimize de zarar vermesine gerek yok!
Aveda'nın yaz ayları için olmazsa olmaz ürünlerden oluşan koleksiyonundaki tüm içerikler doğal bileşenleriyle saçınıza ihtiyaç duyduğu korumayı, yenilenmeyi ve beslenmeyi sağlar.


Tüm ürünler hayvan dostu ve vegandır, %100 rüzgar ve güneş enerjisi ile üretilmiştir ve geri dönüştürülmüş ambalajlarda şişelenmiştir.

 

YAZ İÇİN ÜRÜN ÖNERİSİ #1: GÜNEŞİN KEYFİNİ ÇIKARMADAN ÖNCE, SAÇLARINIZI ZARARLI IŞINLARA KARŞI NUTRIPLENISH NEMLENDİRİCİ DURULANMAYAN SAÇ KREMİ İLE KORUMAYA ALIN.

Yaz aylarında saçınızı doğal türevli UV filtresi ile koruyun ve aynı zamanda besin değeri yüksek içeriklerden oluşan nemlendirme ile yenileyin. Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi, içeriğinde bulunan dünya çapında çeşitli sağlıklı yaşam ritüelleri için yaygın olarak kullanılan kum zencefili sayesinde saça UV koruması sağlar. Yüksek performanslı, hafif yapılı sprey; tüm saç tiplerini ve dokularını anında besler, karışıklıkları açar ve korur. Nemi saça hapseder ve bu sayede saçınıza daha az havuz ve deniz suyu sızmasını sağlar. Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi vegan, hayvan dostu ve silikonsuzdur. Omega 5 bakımından zengin bir yağ olan organik nar yağı ile formüle edilmiştir. Nutriplenish koleksiyonu, saçı doğal türevli kakao, organik sertifikalı kakule, zencefil ve limon otu içeren lüks bir aroma ile besler. Siz yazın keyfini çıkarırken saçınızı bu süper besin karışımına teslim edin!
 

YAZ İÇİN ÜRÜN ÖNERİSİ #2: BESLEYİCİ İÇERİKLERDEN OLUŞAN NUTRIPLENISH ÇOK AMAÇLI SAÇ BAKIM YAĞI İLE SAÇLARINIZA KAYBETTİĞİ NEMİ GECE BOYUNCA GERİ KAZANDIRIN.

Güneş ışığı altında geçen uzun bir günün ardından saçınızı nemlendirin. Nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, besin değeri yüksek beş farklı yağın konsantre karışımına sahiptir: nar, hindistan cevizi, avokado, ayçiçeği ve argan ile saçı besler, anında nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık katar. Tüm saç tiplerine uygun olan bu yağ, nemli veya kuru saça farklı şekillerde uygulanabilir.


Gece maskesi olarak nasıl kullanılır? Kuru saça eşit olarak dağıtın ve tarayın. Havlu veya pamuklu bir tişört ile sarın; yağı gece boyunca saçınızda bekletin. Uyandıktan sonra şampuanla durulayın.


Uzman önerisi: Nemli saça, karışıklığı açmak ve ağırlık yapmadan parlaklık kazandırmak için durulama bakımı olarak uygulayın. Saç stilinize daha fazla parlaklık kazandırmak için şekillendirme sonrası kuru saça da uygulayabilirsiniz.