Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
18 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Kyäni’den Hayata ‘ON’ Numara Destek

Dünya’da 2005, Türkiye’de 2012 senesinde faaliyete geçen, Tavsiye Ticaret ve E-Ticaretin birleşimi ‘Yeni Nesil Ticaret’ iş modeli ile 60’ın üzerinde ülkede milyonlarca kişiye Online iş fırsatı; İyi yaşam, zinde vücut, doğal enerji artışı ve güçlü bağışıklığa destek için de portföyünde doğal içeriklerin yüksek teknoloji ile harmanladığı ürünleri bulunduran Gıda Takviyesi firması Kyäni’den yepyeni bir ürün; ON.


İçeriğinde B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri bulunan, guaranadan elde edilen 100 mg doğal kaynaklı kafein ve Sitikolin, Taurin, L-Theanine gıda karışımı içeren Kyäni ON Shots, ahududu ve greyfurt aromalı, 21 kalori ve sadece 2 gram şeker oranına sahip.

 

Kyäni ON Shots, içeriğinde yer alan etken madderler sayesinde dikkat, odaklanma ve doğal enerji artışı arayan, yoğun ve uzun süreli çalışan kadınlar ve erkekler, sınavları, projeleri için uykusuz kalan, uzun saatler çalışan gençler, güvensiz gıdalar yerine güvenilir gıdaları tüketme bilincinde olanlar ve yaşam fonksiyonlarının konforunu önemseyenler için ‘ON’ Numara bir destek.

 

İçerdiği B1,B2, B3, B6 ve  B12 Vitaminlerinin her biri ayrı ayrı;  normal enerji oluşum metabolizmasına, B1, B2, B6, B12 Vitaminleri ise,  ilave olarak  yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasına  katkıda bulunuyor. Tüm bunlara ilave olarak, en çok ihtiyacımız olan konuda, B6, B12 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunarak bizlere destek oluyor.

 

Ürünün içerdiği doğal kaynaklı guarana kafeininin etkilerini bilmeyen yoktur. Kyäni ON’un içerdiği vitaminlerin iyi yaşam ve zinde vücuda katkısına baktığımızda görüyoruz ki bu içerikler; Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına (B1,B2, B3, B6 ve  B12 Vitaminleri), normal görme yetisinin korunmasına (B2 Vitamini-Riboflavin), kalbin normal fonksiyonuna (B1 Vitamini: Tiamin), normal homosistein metabolizmasına (B6 Vitamini, B12 Vitamini), normal kırmızı kan hücreleleri oluşumuna (B6 Vitamini, B12 Vitamini), normal protein ve glikojen metabolizmasına  (B6 Vitamini), normal cildin korunmasına (B2 Riboflavin, B3 Niasin), bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna (B6, B12 vitamini) katkıda bulunuyor.

 

İster hem iş hem ev hayatına yetişmeye çalışan bir anne olun, ister iyi bir başlangıç için durmadan çabalayan genç bir girişimci, ister sınavlarına, projelerine hazırlanmak için uykusuz kalan bir üniversite öğrencisi, ister sürekli toplantılarda olan güçlü bir ticari yönetici olun her şeyi bir arada yapmaya çalıştığımız bir dönemdeyiz. Tüm bu sürecin bizlerde bıraktığı his, yorgun, bitkin, ve umutsuz hissetmemize neden olabiliyor. Hepimizin isteği ise yorgunluk ve bitkinliği azaltarak enerjik yaşama destek veren bir çözüm. Tam da bu noktada Kyäni ‘ON’u sunuyor.

 

Kyäni Genel Müdürü Ersin Arısoy ‘’Firma olarak bizler sıkı çalışmayı takdir ederiz ama çalışırken yaşam konforumuzu korumayı daha çok takdir ederiz.’’ diyor.

Kyäni ON’u kullanmak isteyenler için firma Faydalı etkinin görülebilmesi adına günlük tüketim miktarı kadar (60 ml) tüketilmesini öneriyor. Etkiler, kişiden kişiye değişebilirken, genel olarak 4-6 saat sürer. Ayrıca uyku düzeninizi etki süresine göre planlayabilirsiniz.

 

UYARI: İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Gıda Takviyesidir.