Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
10 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Yaz mevsimine arınmış bir ciltle girmenin tam zamanı!

Sağlıklı bir cildin en büyük sırrı temizliktir. Yaz mevsimine girdiğimiz bu dönemde cildi arındırmak ve güne hazırlamak artık CeraVe temizleyicileri ile mümkün. CeraVe'nin farklı cilt tipleri için sunduğu temizleyici ürünleri cildin ihtiyacını karşılayarak derinlemesine temizliyor.

 

Heyecanla beklenen tatil döneminde kadınların en büyük ihtiyacı cilt bakımları oluyor. Sağlıkla bronzlaşmayı bekleyen ciltler, CeraVe'nin cildi güne hazırlayan temizleyicileri ile tertemiz ve yumuşacık oluyor. CeraVe, cilt bakımının vazgeçilmezi olan 473mL temizleyicilerinde, yaza özel olarak 25TL indirim kampanyası ile cilt bakımının bu önemli adımını atlamayan tüketicilere fırsat sunuyor.

 

CeraVe Nemlendiren Temizleyici

CeraVe Nemlendiren Temizleyici, cilt bariyerine zarar vermeden cildi derinlemesine ve nazikçe temizlerken, nemlendiriyor. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriği sayesinde cildi fazla yağdan ve kirden arındırırken, Kontrollü Salınım Teknolojisi sayesinde ilk kullanımdan itibaren ciltteki nem seviyesini artırıyor, cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Normal ve kuru cilt tiplerine uygun olan nemlendiren temizleyici, parfüm içermiyor ve tüm vücut için kullanılabiliyor.
 

CeraVe Köpüren Temizleyici

Köpüren jel kıvamındaki formülü ile cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeren CeraVe Köpüren Temizleyici, cildin koruyucu bariyerine zarar vermeden cildi fazla yağdan ve kirden arındırıyor ve makyajı temizliyor. Normal ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun olan köpüren temizleyici, parfüm içermiyor ve tüm vücut için kullanılabiliyor.