Trendus Logo

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri - Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
24 / 26

Sezonun En Yeni Güzellik Ürünleri

John Frieda Yeni Violet Crush serisi ile sarı saçlarda istenmeyen tonlara elveda!

 Saçların özel ihtiyaçlarına göre çözümler sunan John Frieda, yeni Violet Crush serisi ile sarı saçlarda ortaya çıkan istenmeyen tonlar için çözüm sunuyor. İçeriğindeki menekşe özü ve mavi pigmentler, sarı saçlardaki inatçı turuncu tonları yok ederek, daha soğuk ve daha parlak sarı tonlarına kavuşmanızı sağlıyor. Violet Crush Mor Şampuan; benzersiz teknolojisi ile sarı saçların rengini korurken, Violet Crush Mor Saç Kremi; saçları onararak nemlendiriyor.

 

Her bir saç tipi için benzersiz ürünler yaratan John Frieda, yeni Violet Crush serisi ile sarı saçların ihtiyacı olan renk koruma teknolojisini sunuyor. Formülünde bulunan menekşe özü ve mavi pigmentler, sarı saçlarda oluşan istenmeyen tonları anında yok ediyor ve sunduğu iki aşamalı yaklaşımla daha güçlü ve daha hızlı sonuç almanızı sağlıyor. Doğrudan boya ve saç penetrasyon teknolojilerini birleştiren formülü, doğru rengi elde etmek için kimyasal reaksiyona gerek kalmadan saçınıza eşit şekilde renk veriyor.

Violet Crush Mor Şampuan

Sarı saçların günlük bakımı için geliştirilen Violet Crush Mor Şampuan; menekşe özü ve mavi pigmentleri nazikçe aşılayarak sarı saçların parlaklığını korumaya yardımcı oluyor. Her yıkamada kullanılabilen şampuan; benzersiz saç penetrasyon teknolojisi sayesinde, saçlara pozitif yükleme yapıyor, böylece pigmentler saça zarar vermeden daha iyi nüfuz ediyor. Ultraviyole ışınlarını emen ve parıltı yayan menekşe özü ve mavi pigment kombinasyonu, en inatçı turuncu tonlarının bile önüne geçiyor. Daha yoğun bir renk efekti için durulamadan önce 2-3 dakika bekletebilirsiniz. İstenen renk elde edilene kadar her gün kullanabilirsiniz.

Violet Crush Mor Saç Kremi

Saçın rengini açmak, kuru ve hasarlı teller oluşmasına neden oluyor. Violet Crush Mor Saç Kremi; saça zarar vermeden sarı saçları onarıyor ve nemlendiriyor. İstenmeyen inatçı tonları etkisiz hale getirerek, sarı saçlara daha parlak bir ışıltı katıyor ve saç rengini eşitliyor. Saçın renginden ödün vermeden mükemmel besleyicilik ve nemlendirme sağlıyor. En iyi sonuçlar için Violet Crush Mor Şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz.