Trendus Logo

Sıcak Yaza Sağlıklı Smoothie Keyfi!

Sıcak Yaza Sağlıklı Smoothie Keyfi! - Sıcak Yaza Sağlıklı Smoothie Keyfi!
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 3

Sıcak Yaza Sağlıklı Smoothie Keyfi!

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticisi olan LR Health & Beauty, yüksek konsantrasyonda saf Aloe Vera jeli içeren ve sağlıklı beslenmeyi destekleyen LR LIFETAKT Aloe Vera Jel İçecekleri’nin, bu yaz smoothie’lerle buluşturuyor.

 

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Beste Alimert Altunörs’ün bal, şeftali ve “sivera” (ısırgan otu ekstresi) jel içecekler ile hazırladığı özel smoothie tarifleri, hem sağlıklı hem de fit bir yazın müjdecisi...  Farklı amaçlar için kullanılabilecek, yapımı son derece pratik smoothie’ler, sıcak günlerde ferahlatıcı etkisiyle serinletirken, posa içeriğiyle tok tutma, bağışıklığı destekleme, enerji verme ve detoks etkisi gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

 

Aloe Fibre, Aloe Detoks, Aloe Pink, Aloe Immune, Aloe Doping ve Aloe Coffee Balm adlı altı farklı smoothie hazırlayan beslenme uzmanı Altunörs, “Aloe vera hem sürerek cildimizde, hem de yiyerek beslenmemizde son derece olumlu etkileri olan doğal ve mucizevi bir bitki. Aloe Vera içerikli jel içecekleri farklı ihtiyaçlar için hazırladığımız pratik smoothie’lerde diğer bitkilerin güçleriyle birleştirdik. Örneğin Coffee Balm’da kahvenin canlandırıcı özelliğini aloe vera’nın yağ-asit dengesiyle biraraya getirirken,  Aloe Detoks’ta, aloe vera’nın vücüt PH’ını dengeleyerek detoks etkisi yaratan gücüne ananas ve yeşil çay ekleyerek karaciğeri rahatlatmayı amaçladık. Dengeli beslenerek formunu ve sağlığını korumak isteyen herkese uygun bir smoothie yarattık” dedi.

 

Aloe Vera’lı smoothie tariflerinin videoları, @LRTurkey instagram ve youtube sayfalarından da izlenebilir.