Trendus Logo

Soul 2 Seven Markasının Ardındaki İsimle Konuştuk: Melike Gezgin Tütüncüoğlu

Soul 2 Seven Markasının Ardındaki İsimle Konuştuk: Melike Gezgin Tütüncüoğlu - Soul 2 Seven Markasının Ardındaki İsimle Konuştuk: Melike Gezgin Tütüncüoğlu
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 8

Soul 2 Seven Markasının Ardındaki İsimle Konuştuk: Melike Gezgin Tütüncüoğlu

 

Okültizmden, mitolojiden ilham alan tasarımlarınız; “kendinizi daha iyi hissetme ve bilinmeyene karşı koruma” gibi mottolara sahip. Peki okuyucularımıza kendilerini daha iyi hissetmeleri için ne önerirsiniz?

Pozitif ruh halini içsel güç ve denge ile sağlayabileceğimizi düşünüyorum.Bu da tamamen kendi elimizde olan bir kavram. Aslında kendini her zaman iyi hissedemezsin, hayatın inişler ve çıkışlar ile doludur. Önerim inişlerimizi kabullenmeyi öğrenmek, bu kabullenme noktası iyi hissetmeye giden bir yol olabilir.Sonraki aşamada pes etmeden, kabullenerek ve kendi olumlu gerçekliğimizi yaratarak ilerleyebiliriz. Bu nedenler ile olumlama, mantra ve pozitivizm gücüne inanıyorum, yoğun hayatlarımızda ihtiyacımız olan kendi olumlu gerçekliğimizi yaratmak kesinlikle. Ne söylersek ve neye inanırsak o oluruz. Tasarımlarımızda da bu fikri yansıtmaya çalışıyoruz,markayı sevenleri güçlü ve olumlu olmaya davet ediyoruz.