Trendus Logo

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler - Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
5 / 7

Spor Giyim Markalarından En Yeni Koleksiyonlar ve Gelişmeler

THE NORTH FACE | Travis Weller

Western States 100'ün renklerinden ilham aldı.

 Sınırlı sayıda üretilen ve sanatçı Travis Weller iş birliğiyle tasarlanan VECTIV™ koleksiyonu, zorlu Western States 100 patika yarışındaki tozlu patikaların ve koyu çam ormanlarının renkli hikayesini anlatıyor.

 

Travis Weller Hakkında

Patika koşusu, onun için özgür düşüncenin Tamalpais Dağı boyunca uzanan patikalar misali aktığı yaratıcı bir terapi biçimi haline geldi. Travis, Western Carolina Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi çizim alanında Yüksek Lisans derecesini tamamladı. Oil Creek 100 patika yarışında 22 saatin altında performans ve altın madalyayı hedefledi. Travis, Western States 100 yarışında başarılı bir koşuyu hedeflerken, 25°C üzeri sıcaklıklarda bedeninin ve zihninin zorlanacağının farkında.

 

Travis'ten İş birliği Üzerine

“Patika koşusu hayatımı netleştirir. Dağın zirvelerinde renkler daha canlıdır. Ormandayken renkleri daha derinden hissedersin. Vahşi doğadaki bu soyutlamalar, çalışmalarımın ve bu iş birliğinin temellerini oluşturdu.”

 

"Western States 100'ü ve yarışı izlemek için yaptığım yolculukları düşündüğümde, parkurun aklımda öne çıkan üç farklı bölümü var. Bu bölümlerin her biri eşsiz özelliğe sahip ve yarışa katılanlarda değişik kişilikleri ortaya çıkarır. Koşucunun bulunduğu doğal ortam ve izlediği parkur boyunca hissettiği duygulara dayalı bir renk hikayesi yarattım.”