Trendus Logo

Sürekli Birbirine Benzer Özelliklerde İnsanlardan Mı Hoşlanıyorsunuz?

Sürekli Birbirine Benzer Özelliklerde İnsanlardan Mı Hoşlanıyorsunuz? - Sürekli Birbirine Benzer Özelliklerde İnsanlardan Mı Hoşlanıyorsunuz?
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
2 / 3

Sürekli Birbirine Benzer Özelliklerde İnsanlardan Mı Hoşlanıyorsunuz?

Burcunuz/ Güneşiniz

Bazı burçların birbirleriyle daha iyi anlaştığı aşikar. Örneğin, Kova da Yay da özgürlüğe değer vererek birbirlerinin ihtiyaçlarını anladıklarından dolayı güzel ilişkiler yaşayabilirler. Aynı gruba ait burçların da birbirleriyle apayrı bir kimyaları vardır. Su grubu burçları birbirlerinin duygularını çok daha iyi anlarlar. Haliyle ihtiyaçlarınızı anlayan ve enerjinize uyan birine çekilmeniz de oldukça normaldir.
 

Güney Ay Düğümü

Geçmiş ile alakalı olan güney düğümünüz size geçmişteki bazı eksiklikleri tamamlamanız için aynı tipte kişileri karşınıza çıkarabilir. Örneğin güney düğümünüz Yengeç burcunda ise, hayatınızda önemli yerlere koyduğunuz kişilerin doğum haritalarında Yengeç baskınlığı olması kuvvetle muhtemeldir. Güney düğümünüzün size hatırlattığı geçmiş sorunları, yaraları ya da eksiklikleri giderene kadar hayatınızda Yengeç özellikleri baskın birini arama eğiliminde olmaya devam edebilirsiniz.