Trendus Logo

Trendus İzlenimleri: Online Flört Uygulamalarının Ortak Dertleri

Trendus İzlenimleri: Online Flört Uygulamalarının Ortak Dertleri - Trendus İzlenimleri: Online Flört Uygulamalarının Ortak Dertleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 5

Trendus İzlenimleri: Online Flört Uygulamalarının Ortak Dertleri

 

Sevgilisi ya da eşi olan kişilerin Tinder gibi online flört uygulamalarında yer aldığını gördüm. Eşine ya da sevgilisine haber vermeli miyim?

Müşra: Tabii ki her şeyden öte bu çiftin özeli. Yani bu konuda haber vermek ya da vermemek pek çok farklı dinamiklere bağlı bence. Kendinize birkaç basit soru sormanız yeterli. Mesela ilk soru; “açık ilişki” yaşıyor olabilirler mi? :) Bunun dışında genelde partner durumu reddedebilir. “Sahte hesap” vs. diyebilir. (Kim sahte hesap açmak için sıradan birinin resmini kullanır ki?)

Sonuç olarak karışık bir durum. Ama partneri çok yakınınız ya da dostunuz ise TABİİ Kİ HABER VERMELİSİNİZ!

 

Kübra: Açık ilişki ihtimali ortada yoksa sadakatsizlik ve ihanet söz konusu demektir. Zira eşiniz veya sevgiliniz varken flört uygulamasında okeye dördüncü aramak için bulunmadığınız aşikar :) Direkt olarak empati kuruyorum. Açıkçası ben bilmek isterdim. Uzun bir süre boyunca ilişkiyi veya evliliği tek taraflı olarak sorunsuz yaşadığınızı düşünmektense baştan bu durumu bilmeniz çok daha iyi olacaktır.