Trendus Logo

Burçlara Göre Dekorasyon: Su Grubu Burçları İçin Öneriler

Yengeç - Burçlara Göre Dekorasyon: Su Grubu Burçları İçin Öneriler
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.






 

 



POPÜLER GALERİLER




ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR




1 / 3

Yengeç

Yengeçler özel bir ruha sahiptirler. Evlerinde iyi sohbet etmek için samimi alanlara sahip olmak ve bir sanat aşığı olarak, evlerinin beyaz parlak duvarlarını muhteşem parçalarla doldurmak onları mutlu edecektir. En etkili stili yaratmak için genelde pastel tonları tercih eden Yengeçler, minimalist etkiyi vurgulayan  beyaz ve krem tonları merkeze koymaktan vazgeçmezler ancak sıcak turuncu detaylara da yer vermekten kaçınmazlar. 
 

Su grubuna dahil olan Yengeç burcu su yakınlarında dinlenmekten hoşlanır bu nedenle, bahçesinde ya da evinin yakınlarında bir süs havuzuna ya da şık bir çeşme tasarımına yer vermek ona iyi gelecektir.



 

Çok hassas ve aile ile odaklı oldukları için, anılara ve anıları sembolize eden objelere önem verirler. Evlerinde çerçeveli fotoğraflar ve diğer hatıralar için fazla alan olması gerekir, bu anlamda raflar onların kurtarıcısı durumundadır.     
 

 

Sık sık ev içi toplantılar düzenlemeyi seven Yengeçler için ihtiyaçları karşılayacak konforlu kanepeler ve büyük, rustik bir yemek masaları adeta bir zorunluluktur.