Trendus Logo

Yılbaşında Hediye Edebileceğiniz En İyi Kozmetik ve Cilt Bakım Setleri

Yılbaşında Hediye Edebileceğiniz En İyi Kozmetik ve Cilt Bakım Setleri - Yılbaşında Hediye Edebileceğiniz En İyi Kozmetik ve Cilt Bakım Setleri
Foto galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.


 

 POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR
1 / 6

Yılbaşında Hediye Edebileceğiniz En İyi Kozmetik ve Cilt Bakım Setleri

The Body Shop'tan Hediye Alırken Gençlere Umut Olun

The Body Shop, yeni yıl konseptine uygun koleksiyonu ile heyecanı artırırken, çok anlamlı bir projeye destek vermenin de mutluluğunu yaşıyor. Koruma altındaki gençlerin hayatına dokunmak için yola çıkan Hayat Sende Derneği ile iş birliği yapan The Body Shop, sosyal sorumluluk adına önemli bir proje gerçekleştiriyor. The Body Shop mağazalarında yeni yıl konseptine özel sergilenen hediye setlerinden elde edilecek gelirin bir kısmını derneğe bağışlayarak gençlerin eğitimine katkıda bulunacak. The Body Shop tutkunları hem kendileri hem de sevdikleri için alabilecekleri hediyelerle gençlerin geleceğine umut olacak.

 

The Body Shop, Türkiye’nin her yerindeki mağazalarında sunulan yılbaşı hediye setleriyle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu ederken, gençlere de umut olmak için bir kapı aralıyor.

 

 

Büyülü Yılbaşı Aromaları

Bu anlamlı projeye destek vermek için alacağınız setler ise içerikleriyle göz dolduruyor! Badem sütü içeren banyo ve vücut seti, ikonik ürün body butter’ın Juicy Pear, Rich Plum ve Warm Vanilla üçlüsü, çilekli duş jelleri, ışıltılı makyaj ürünleriyle dopdolu bir yıl sizleri bekliyor. The Body Shop’un organik badem sütü ve bal uyumundan oluşan setinde; mini body butter, duş kremi ve el kremi yer alıyor. İkonik ürün body butter, yılbaşında üç muhteşem ürünle karşımıza çıkıyor. Festival havası sunan Juicy Pear, rengârenk bir ormanda gezintiye çıkartan Rich Plum ve baş döndüren sıcak vanilyanın etkisiyle Warm Vanilla… The Body Shop’un yılbaşı makyaj ürünleri de büyülüyor. Muhteşem ışıltısıyla göz kamaştıran Drops of Gold highlighter, dudaklara ışıltı veren Shine Lip Liquid ruj ile buluşuyor. Rujun göz alıcı ışıltısı yanında jojoba yağı, marula yağı ve argan yağı içermesi onun sevmek için bir neden daha yaratıyor. Bir diğer seçenek olarak da Matte Lip Liquid Trio üçlü hediye seti yoğun renk ve matlık sunmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Mat Ruj Serisi kolay sürülebilir olması ve kadife görünümüyle gönülleri fethediyor.