2018'de Denemeniz Gereken Makyaj Trendleri
Kırmızı halıda öne çıkan bu yılın makyaj trendlerine göz atalım.

 

 

Yayın Tarihi: 31.01.2018 00:00:00

1 | 6
Ne kadar Cesur, O Kadar İyi
Ne kadar Cesur, O Kadar İyi

2018'in ruj trendleri arasında cesur renkler yer alacak. Bu sene 80'lerden ilham alınmış fuşya tonlarını dudaklarımızdan çıkaramayacağız. Parlatıcılar da yine tercih edilecek ama mat rujlar bu sene bir tık daha öne çıkacak.


2 | 6
Farlar Yer Değiştiriyor
Farlar Yer Değiştiriyor

İri gözlerin güzelliğin altın kurallarından biri olduğunu öğrendiğimizden beri beyaz ya da ten rengi göz kalemini gözümüzün içine sürüyoruz. Bu trend artık boyut atladı. Göz kalemlerinizi bir kenara atın ve glitter farlarınızı gözlerinizin içine ve altına sürmeye hazır olun. Fresh bir görünüm sağlamakla kalmıyor aynı zamanda trendi yakalamanıza yardımcı oluyor. Parlatıcıyla birlikte hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

 


3 | 6
Dudaklarda Metalik Etkisi
Dudaklarda Metalik Etkisi

Geçen senin glitter dudakları boyut atlıyor ve yerini metalik dudaklara bırakıyor. Metalik dudakların fazla abartı duracağını düşünüyorsanız ama trendden de uzak kalmak istemiyorsanız Nicole Richie'nin rujunun tonlarından seçebilirsiniz. Ufak bir hatırlatma. Göz makyajınızın metalik dudaklarınızın önüne geçmemesine dikkat edin.


4 | 6
2018'de Denemeniz Gereken Makyaj Trendleri
2018'de Denemeniz Gereken Makyaj Trendleri

Eyeliner makyajda bir klasiktir. Bu klasiğe de yeni bir güncelleme gelmiş. Dışa çekip bıraktığımız eyelinerı göz kapağımızla birleştirmeye ne dersiniz? Bella Hadid'in makyajından esinlenebilirsiniz.


5 | 6
Altından Gelen Işıltı
Altından Gelen Işıltı

Tıpkı Rihanna gibi altın rengi highlighter'ı elmacık kemiklerinizin üstüne, göz kapaklarınıza veya kaşlarınızın altına sürüp ışıl ışıl parlayabilirsiniz. Bu kadarı da fazla olmadı mı diyorsanız da altın rengini tek bir yerde de kullanabilirsiniz.


6 | 6
Okyanus Esintisi
Okyanus Esintisi

Mavi far 80'lerde kaldı diyorsanız, biz de 2018'de yeniden bizlerle diyoruz. Mavi farı gözünüzün her tarafına dağıtmayın. Kerry Washington gibi sadece göz kapaklarınıza sürün ve eyeliner sürerken yaptığınız gibi biraz dışarıya taşırın.