22-28 Ekim 2018 Haftalık Burç Yorumları
Gezegenlere göre bu hafta sizi neler bekliyor? Astrolog Şebnem Ekşib 22-28 Ekim 2018'i sizler için yorumladı.

 

 

Yayın Tarihi: 22.10.2018 11:39:00

1 | 12
Koç Burcu
Koç Burcu

 

22-28 Ekim 2018 haftasında burçları neler beklediğini öğrenmek için Astrolog Şebnem Ekşib'e başvurduk.

 

Ani başlangıçlara ve değişimlere açık olacaksınız. İlişkiler ve ilişkilerle ilgili hızlı kararlar alabilirsiniz. Fark etmediğiniz bir durumu birden görmeniz, anlamanız söz konusu. İş ve benzeri konularda veya bir süredir duran ilerlemeyen bir alanda sürpriz bir gelişme söz konusu olabilir. Maddi alanlar, parasal işlerinizde dahil olmak üzere bu hafta hareketli etkiler içinden geçeceksiniz.

 


2 | 12
Boğa Burcu
Boğa Burcu

 

Sizin için önemli bir olayın veya fark etmediğiniz bir durumun iç yüzünü aniden görmeniz ve ilk başta şok olsanız da tüm bu süreçten önemli bir fayda ile çıkmanız söz konusu. Karanlıkta olan bir durum birden aydınlanabilir. Gördükleriniz veya fark ettikleriniz ilk etapta hoşunuza gitmese de uzun vadede size rahatlık ve fayda getirecek bir durumla karşılaşabilirsiniz.

 


3 | 12
İkizler Burcu
İkizler Burcu

 

Hedefleriniz ve planlarınızla ilgili çok önemli bir gelişme sizi şaşırtabilir. Beklenmedik durumlar planlarınızı ve uzun vadeli konularınızı yeniden revize etmenizi gerektirebilir. Arkadaşlarınızla ilgili konular veya bir arkadaşınızla alakalı bir konuda sürpriz bir durumla uğraşmanız söz konusu.

 


4 | 12
Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

 

Kariyer ve iş alanları, dünyevi konular, işinizle alakalı ani bir gelişmeyle gelen yeni bir durum veya tıkanan bir alanın çok hızlı değişerek yeniden ele alma durumunda olmanız bu dolunayın size hazırladığı sürprizler arasında. Evlilik veya benzeri bir karar almanız, duygusal konularda radikal adımlar atmanız da söz konusu ki düşünerek hareket edilmesi gereken bir hafta olduğunu unutmayın.

 

 


5 | 12
Aslan Burcu
Aslan Burcu

 

Girişimleriniz adına bir süredir bekleyen, duran konular hızlı gelişmelere dönebilir. Yurtdışı, eğitim, uluslararası konular, yayıncılık alanlarında beklentileriniz, beklediğiniz konu ve işler varsa hızlı gelişmeler yaşanacak. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli ve dengeli olmanızda fayda var.

 


6 | 12
Başak Burcu
Başak Burcu

 

Maddi alanlarda beklenmedik bir gelişme, uğraşmak zorunda olabileceğiniz bir kriz veya çok ani bir gelişmenin sizin ve yakınlarınızın hayatında küçük çaplı bir kriz yaratması dikkatinizi çözüm odaklı geliştirmenize neden olabilir. Her durumda sorunlara çözüm bulmanızın da mümkün olduğu bir hafta yaşayacaksınız.

 


7 | 12
Terazi Burcu
Terazi Burcu

 

İlişkiler, eşiniz, partnerinizle ilgili alanlarda çok edici veya çok ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz adına sakin olmalı ve fevri adım atmamalısınız. Önemli ve beklenmedik bir anlaşma, sözleşme fırsatı söz konusu. Ortaklı işlerinizde, proje çalışmalarınızda dolunay etkisi size olamayacak bir durumu oldurma potansiyeli içinde.

 


8 | 12
Akrep Burcu
Akrep Burcu

 

Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda olacak. Diğer yandan günlük işleriniz, rutine bağlandığınız konular, belli bir tempoda sürekli yaptığınız işlerinizde beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir. Düşmanlara, rekabet ettiğiniz kişilere bu süreçte dikkat etmekte fayda var.

 


9 | 12
Yay Burcu
Yay Burcu

 

İlişkiler, aşk ve duygusal alanlarda dolunay etkisi sizi aniv e fevri kararlar içine itebilir. Özellikle aşk hayatınızda ummadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öte yandan bu dolunay süreci size beklemediğiniz bir şansı da getirebilir.

 


10 | 12
Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

 

Aile içi konuları, bu alanlarda tepkisel ve dürtüsel davranma, ani bir taşınma potansiyeli, ev ve yuva alanlarınızla ilgili kararlar alma veya aldığınız bir kararı hızlı biçimde hayata geçirmeniz söz konusu.

 


11 | 12
Kova Burcu
Kova Burcu

 

Yakın çevreniz, kardeşler ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda gelişmeler ve sürpriz durumlar söz konusu. Girişimleriniz, planlarınız adına yoğun bir hafta geçireceksiniz. Medya veya basınla ilgili işleriniz varsa beklenmedik gelişmeler söz konusu.

 


12 | 12
Balık Burcu
Balık Burcu

 

Maddi konular, parasal işleriniz adına yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Finansal alanlarda gelişmelere ve ani durumlara hazırlıklı olun. Öte yandan konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta söz konusu.