Bu Sevgililer Gününde Kendinize Ne Almalısınız?
Birinin özellikle de sevdiğiniz erkeğin size hediye alması çok hoş olsa da siz bağımsız ve güçlü bir kadın olduğunuz için bir erkeğin size hediye almasına ya da sizi şımartmasına ihtiyacınız yok. Siz de kendinizi şımartabilirsiniz.

 

 

Yayın Tarihi: 18.01.2018 11:37:00

1 | 7
Bir Şişe Çiçek Bahçesi : Gucci Flora
Bir Şişe Çiçek Bahçesi : Gucci Flora

Misk ve şeker kokularını barından baharatlı parfümler imzanızsa, bu parfüme aşık olmaya hazır olun. Kırmızı meyveler,armut suyu,beyaz gardenya, frangipani çiçekleriyle esmer şekerin dansına bu parfümle tanık olabilirsiniz.Teninize çekicilik ve romantik bir hava katacak. 

Gucci Flora, 343,00 TL


2 | 7
Gül Kokulu Mum
Gül Kokulu Mum

Kendinize bir buket gül almaktansa , gül kokulu mum alıp evinizin gül kokularıyla boyanmasını sağlayabilirsiniz. Evinize gelen misafirler gülleri sakladığınızı düşünebilir bizden söylemesi. Voluspa'nın mumlarını Wepublic ve Beymende bulabilirsiniz.
 

Voluspa Proseco Rose, 109,00 TL


3 | 7
İçinizi Isıtacak Kaşmir Kazak
İçinizi Isıtacak Kaşmir Kazak

Kaşmir kazaklar dolabınız için iyi bir yatırım. Hem evde uzanırken hem de gece şık bir elbisenin ya da eteğin üzerine giyebileceğiniz kullanışlı bir parça. Soğuk kış günlerinde üzerinizden asla çıkarmak istemediğiniz bir şey olmaya aday.

H&M, Kaşmir Kazak 349,00 TL


4 | 7
Saç Parfümü
Saç Parfümü

Kullandığınız parfümün saç için olanını kullanıp parfümün kalıcılığını iki katına çıkarabilirsiniz. Hatta saç parfümünüzü fırçanızın üzerine sıktıktan sonra saçlarınızı tarayabilirsiniz. Etkisini anında fark edeceksiniz. 
Chanel'in Chance saç parfümü,kokusu kadar başarılı. İkisinin beraber yarattığı etki ise siyahla beyazın uyumu kadar mükemmel.
 

Chanel Chance, 215,00 TL


5 | 7
Lip Oil İle Yeniliklere Kucak Açın
Lip Oil İle Yeniliklere Kucak Açın

Klasik kırmızı mat rujlar size göre değilse, bir de 7 Şubatta çıkacak olan Christian Louboutin'in parlak kırmızı rujunu deneyin. Sürdüğünüz ilk andan itibaren dudaklarınızdan eksik edemeyeceksiniz.

Christian Louboutin, fiyatı henüz belli değil


6 | 7
Birbirinden Eğlenceli Bardaklar
Birbirinden Eğlenceli Bardaklar

Kahvenizi veya çayınızı daha keyifle yudumlamak için birbirinden güzel bardakları evinizde ağırlayabilirsiniz. Evdeki sohbetlerinize yaratıcılık ve renk katacak.


7 | 7
İyi Ayakkabılar Sizi İyi Yerlere Götürür
İyi Ayakkabılar Sizi İyi Yerlere Götürür

Diz üstü çizmeler kış sezonuna damgasını vuruyor. Elbiselerin ve eteklerin altına sade bir şıklık katıyor. Üstelik farklı renkleriyle daha tarz bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Oldukça moda olduğu için her markada rahatlıkla bulabilirsiniz.