Güneşli Havalar İçin Alışveriş Listesi
Havaların ısınmasını bu sene çok beklemiş olsak da sonunda yılın sıcak ayları geldi! Çoğu kadın yaz gelince gardrobunu ferahlatmak ve stilini konuşturmak ister. Biz de sizin için Mango’nun Rustic Outdoors koleksiyonundan baharın trendlerine uygun parçalar derledik. Mango bu yaz Akdeniz’in açık mavisini ve taş tonlarını taşıyan koleksiyonuyla hayalinizdeki yaz stilini oluşturmanıza yardımcı olacak!

 

 

Yayın Tarihi: 25.04.2022 11:03:00

1 | 8
Püsküller
Püsküller

Çantalarda, üstlerde, hırkalarda, eteklerde... Her yerde farklı uygulamalarla karşımıza çıkan püsküller bu yazın favori detaylarından olacak.


2 | 8
Mini Takım Elbiseler
Mini Takım Elbiseler

Koleksiyondaki bu hem şık hem de rahat görünümlü takımlar ofiste, sahilde, gece planlarında veya nerede isterseniz orada sizi günün yıldızı yapmak konusunda iddialı. 


3 | 8
Asimetrik Üstler
Asimetrik Üstler

Şık ve iddialı bir görünüm kazandıran asimetrik üstler standarttan uzak çizgileriyle gardrobunuzu hareketlendirebilir. 


4 | 8
Kesik Detaylar
Kesik Detaylar

Bu sene moda haftalarında karşımıza en çok çıkan şeylerden biri pantalonlar bluzlar ve elbiselerdeki kesik detaylardı. Klasik bir parçaya eklenen bu detay klasiğin içine daha yoğun bir karakter ve renk katıyor.


5 | 8
Örgü Bluzlar
Örgü Bluzlar

Kim demiş "örgü kış içindir" diye! Bu yaz bol bol örgü croplar ve bluzlar karşımıza çıkacak ve doğru kombinlendiğinde harikalar yaratacaklar. 


6 | 8
Bra Tarzda Üstler
Bra Tarzda Üstler

Croplar da artık size yetmiyorsa, görünüşe göre bu yaz bikini üstleri blazerınızla birlikte sizin için uyumu yakalamanıza yardımcı olabilir!


7 | 8
Kalın Yapılı Küpeler/Yüzükler
Kalın Yapılı Küpeler/Yüzükler

Bu sene podyumlarda bol bol gördüğümüz "chonky" tarz bu takılar klasik bir modeli çok daha spor hale getiriyor. Mango'nun yeni koleksiyonundaki bu kalın yapıdaki küpelerle yahut yüzüklerle kombinelenmeyecek stil neredeyse yok!


8 | 8
Mini Romantik Elbiseler
Mini Romantik Elbiseler

Sade bir saç, bol allıklı sade bir makyaj ve uçuşan bir elbise yaz akşamlarının zamansız vazgeçilmezi! Mango da bu stil kendi dokunuşlarını ekleyerek bir üst seviyeye taşıyor.