Netflix'te Bu Sonbahar İzleyebileceğiniz En Güzel Sonbahar Filmleri
İster sonbahar mevsiminde geçen filmleri seviyor olun, ister iyi bir romantik komedi, okul çağı draması veya aksiyon dolu bir gerilim filmi… Bazen herkesin seveceği bir film bulmak zor olabilir. Film gecenizin zor kısmını hızlıca halletmek için size Netflix'teki en iyi sonbahar filmlerinin bir listesini derledik.

 

 

Yayın Tarihi: 3.10.2022 09:31:00

1 | 11
The Weekend Away (2022)
The Weekend Away (2022)

İki arkadaşla bir hafta sonu kaçamağı, içlerinden birinin ölümüyle trajik bir hal alır. Leighton Meester ve Christina Wolfe'un başrollerini paylaştığı bu gerilim, bir kadının kendisine karşı artan şüpheyi ortadan kaldırma ve en iyi arkadaşı hakkındaki gerçeği bulma arayışını anlatır.


2 | 11
Hubie’nin Cadılar Bayramı/Hubie Halloween(2020)
Hubie’nin Cadılar Bayramı/Hubie Halloween(2020)

Ürkütücü Cadılar Bayramı sezonunda güldürmeyi Adam Sandler'a bırakmalı! Bir zamanlar herkesin dalga geçtiği Hubie, komşularını kaçak bir adamdan kurtardıktan sonra kasabanın kahramanı olur.


3 | 11
The Dig(2021)
The Dig(2021)

Mayıs 1939'da Basil Brown (Ralph Fiennes), Edith Pretty'nin (Carey Mulligan) mülkündeki bir mezarlığı kazmak için işe alınır. Kazdığı yol boyunca, Karanlık Çağlardan bir gemi ortaya çıkarır ve altına rastlar.


4 | 11
Senior Year (2022)
Senior Year (2022)

Amigo Stephanie "Steph" Conway (Rebel Wilson) hastanede uyanır ve ters giden bir amigo kız kazasından sonra 20 yıldır komada olduğunu öğrenir. Şimdi 37 yaşında olan Steph, sonunda diplomasını almak için liseye geri döner. Ancak başlangıçta popülerliğini geri kazanma ve Balo Kraliçesi olma arayışı olarak başlayan şey, kısa sürede kişisel bir yolculuğa dönüşür.


5 | 11
Interceptor (2022)
Interceptor (2022)

Kadın liderliğindeki bu sürükleyici gerilim filmi, bir kadının (Elsa Pataky) ülkeye nükleer bir saldırı planlayan eski bir ABD askeri istihbarat subayı (Luke Bracey) liderliğindeki bir grup teröristi devirmek için savaşırken izleyicileri aksiyon dolu bir maceraya götürüyor.


6 | 11
Rebecca(2020)
Rebecca(2020)

Genç kadın, yeni kocasının sahildeki geniş arazisine varır varmaz, ölen karısı Rebecca'nın sürekli varlığını hisseder ve nedenini bulmaya kararlıdır. Aynı adlı 1983 romanından uyarlanan bu psikolojik gerilim, bize en mükemmel aşk hikayelerinin bile kapalı kapılar ardında sırları olduğunu hatırlatıyor.


7 | 11
Sevdiğim Tüm Erkeklere/To All The Boys I’ve Loved Before(2018)
Sevdiğim Tüm Erkeklere/To All The Boys I’ve Loved Before(2018)

Lara Jean yazdığı aşk mektuplarını kendine saklamaya kararlıdır ama sonra, gizli aşk mektupları ifşa edilir ve kendini sevdiği erkeklerle karşı karşıya bulur. Sonunda çocukluk aşkı Peter ile "sahte" bir ilişki kurmaya karar verir, ancak zamanla her şey çok gerçek hissettirmeye başlar.


8 | 11
Kusursuz Uyum/A Perfect Pairing (2022)
Kusursuz Uyum/A Perfect Pairing (2022)

Sevimli, hatta biraz klişe olan romantik bir film, film gecelerinde her zaman kazanır. Lola (Victoria Justice), büyük bir müşteri kazanmak için Avustralya'ya bir koyun çiftliğinde çalışmak üzere gider ve burada yakışıklı Max (Adam Demos) ile tanışır. Ancak sıradan bir iş gezisi olarak başlayan yolculuk, kısa sürede aşk dolu bir tatile dönüşür.


9 | 11
Falling Inn Love (2019)
Falling Inn Love (2019)

İşini ve ilişkisini kaybettikten sonra Gabriela (Christina Millian) bir yarışmaya girer ve Yeni Zelanda'da rustik bir otel kazanır. Geldiğinde, kaldırabileceğinden fazlasını üstlenmiş olabileceğini fark eder - yardım için çekici müteahhite (Adam Demos) yaslanmaya başlayıncaya dek…


10 | 11
Penceredeki Kadın/The Woman In The Window(2021)
Penceredeki Kadın/The Woman In The Window(2021)

Çocuk psikoloğu Anna Fox (Amy Adams) agorafobisi nedeniyle günlerini evde tek başına geçirmekte ve ikinci kat dairesinin penceresinden komşularını gözlemlemektedir. Ancak Anna aynı pencereden bir suça tanık olduğunda, içindeki şeytanlarla savaşırken gerçeği bulmaya takıntılı hale gelir.


11 | 11
The Irishman (2019)
The Irishman (2019)

Martin Scorsese'nin son filminin, Akademi Ödülleri ve Altın Küre'de bu kadar ünlenmesinin tabii ki bir sebebi var! Filmin ilk birkaç dakikasından, 1950'lerin çalkantılı organize suç dünyasına çekileceksiniz.