Ünlülerin 2018 Paris Haute Couture Fashion Week Görünümleri
Heyecanla beklenen 2018 Paris Haute Couture defilesine bakalım yıldızlar ne giymiş?

 

 

Yayın Tarihi: 24.01.2018 16:23:00

1 | 7
Chiara Ferragni
Chiara Ferragni

İtalyan güzel Chiara, beyaz elbisesinin üzerine ışıltılı bir ceket seçmiş ve nude rengi topuklu ayakkabılarıyla da görüntüsünü tamamlamış. Bu yılın modası olan beyaz ve ışıltılı bir kıyafet seçerek trende ayak uydurmuş. Şık bir görüntü oluşturduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.


2 | 7
Olivia Palermo
Olivia Palermo

Olivia Palermo'nun kırmızı takımı klasik bir görüntü oluştururken , lila gözlüğü tarzına modernlik katmış. Siz de Olivia gibi kırmızı bir takımla nude botlarınızı kombinleyebilirsiniz.


3 | 7
Kylie Minogue
Kylie Minogue

Güzel şarkıcı Kylie, pembe saten elbisesiyle sade ama bir o kadar da şık.


4 | 7
Bella Hadid
Bella Hadid

Matrix esintili bu kombin Bellaya da oldukça yakışmış. Spor şık bir görünüm yakalayan Bella'nın botları tarzına daha da hava katıyor. Bizden size küçük bir dip not: tek renk giyinirseniz daha uzun ve zayıf gözükürsünüz.

 


5 | 7
Cindy Crawford Ve Kaia Gerber
Cindy Crawford Ve Kaia Gerber

Cindy'nin leopar desenli trençkotu saçlarıyla adeta uyum yakalamış. Ayrıca trençkotunu siyah düz bir elbiseyle kombinleyerek çok doğru bir tercih yapmış. Kızı da hem şık hem de yaşına uygun siyah bir trençkotla geleceğin stil ikonlarından biri olmaya aday gibi.


6 | 7
Willow Smith
Willow Smith

Gerçekten çok tarz bir görünüme imza atan Willow, yavaş yavaş trendleri belirleyecek gibi. Siyahilere en çok yakışan renk olan siyahı farklı ama çok hoş bir şekilde tamamlamış. Bu kombiniyle kalbimizi fethetti.


7 | 7
Winnie Harlow
Winnie Harlow

Winnie de tüm sadeliği ve zarafetiyle Parisi ve bizi büyülüyor. Yazımızı bitirmeden de taktığı gözlüğün kombinine ayrı bir hava kattığını söylemeliyiz.