Yaz Davetlerinde Kurtarıcınız Olacak 3 Topuz Modeli
Topuz sanıyoruz ki en riskli saç modeli. Ancak doğru topuz modelini bulduğunuzda kusursuz görünüm de garanti. İşte herkese ve her yaşa yakışacak 3 topuz modeli!

 

 

Yayın Tarihi: 20.05.2019 11:44:00

1 | 3
Bella Hadid
Bella Hadid

Topuzunuzu ister yukarıdan ister aşağıdan yapın; bu modelde dikkat etmeniz gereken şu: Öndeki saçlarınızı yana doğru krepeleyin ve bir miktar saçı dağınık bırakın. Bu saç modeli kesinlikle çekiciliğinizi arttıracak ve bakışları üzerinize çekmenizi sağlayacak.


2 | 3
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'i bu saçlarla gördüğümüz binlerce an var. Günlük hayatta olduğu kadar kırmızı halıda ve sahne saçlarında da topuzları tercih edern JLo'nun özellikle favori topuz modeli bu. Şık ve yüksekten yapılmış bu topuz neredeyse her yüz şekline uyuyor. Özellikle tüm dikkatinizin elbisenizde ya da kolye veya küpe gibi takılarınızda olmasını istediğiniz bir etkinlikte bu saç sizin için biçilmiş kaftan olacak.


3 | 3
Zendaya
Zendaya

Bu dağınık topuz özellikle gençler ve genç görünmek isteyenler için ideal. Şıklık vadeden bu zahmetsiz model parti, mezuniyet, bekarlığa veda gibi daha enerjik ortamlar için ihtiyacınız olan görünümü size sağlar.