Fred Farrugia`nın yılbaşı paletleri

Kadınlar, Fred Farrugia`nın yılbaşına özel tasarladığı paletle partinin gözdesi oluyor!

 

 

Fred Farrugia`nın yılbaşı paletleri
Yayın Tarihi: 4.11.2010 13:24:00

Fred Farrugia’nın yılbaşı makyaj paleti, ışıl ışıl ve göz kamaştırıcı bir geceye merhaba demek isteyen kadınları baştan çıkarıyor. Palette; ışıltılı dudak parlatıcısı, yılbaşı için özel üretilen dumanlı göz makyajı modülü, ışıltılı allık ve ışıltılı far bulunuyor.  

2 farklı uygulamanın yapılabildiği palette yer alan gündüz makyajı; ışıltılı far seti, allık ve dudak parlatıcısıyla daha doğal bir görünüm sunuyor. Geceye uygun dumanlı göz makyajı modülüyle ise gözler belirginleştirilip dudaklar vurgulanarak, daha çarpıcı bir makyaj elde ediliyor.

Fred Farrugia’nın yılbaşına özel paleti kadınları partinin gözdesi haline getirirken, setin içinde bulunan makyaj uygulama önerileri, gecenin yıldızı olmayı kolaylaştırıyor. Sephora mağazalarında satışa sunulan paletler şimdiden heyecanla bekleniyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X