Game of Thrones’ta 55 Gecelik Süren Savaş

2019'da yayınlanacak Game of Thrones'un sekizinci sezonunda daha önce görülmemiş ve çekimleri 55 gece sürmüş bir savaş sahnesi olacak.

 

Game of Thrones’ta 55 Gecelik Süren Savaş
Yayın Tarihi: 10.04.2018 17:58:00
Sekizinci sezonu için neredeyse şafak saydığımız Game of Thrones deyim yerindeyse gümbür gümbür geliyor. Dizinin asistan direktörü Jonathan Quinlan‘ın açıklamasına göre, bölümlerden birindeki savaş sahnesini çekmek tam 55 gün sürmüş.  Ayrıca Jonathan Quinlan Instagram üzerinde yaptığı paylaşımla 55 günü şöyle açıklıyor: “Dünyanın her yerinden 10 milyonu aşkın insan bir yıl sonra bu bölümü izleyecekler. Onlar asla bizim nasıl sıkı çalıştığımızı bilmeyecekler. Asla ne kadar yorulduğumuzu veya dondurucu soğuklarda, gece vakti işimizi yapmaya çalıştığımızı umursamayacaklar.” Takdir edersiniz ki bir sinema filminin çekimi bu kadar uzunlukta sürüyor. Artık nasıl bir görsel şölen izleriz siz düşünün..
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X