} else {
}

Game of Thrones'un Final Sezonu Yeniden Mi Çekilecek?

Dizinin hayranları 8. sezonun ardından imza toplamaya başlamıştı. Peki imzalar ne sonuç verdi? Game of Thrones'un final sezonu yeni baştan mı çekilecek?

 

Game of Thrones'un Final Sezonu Yeniden Mi Çekilecek?
Yayın Tarihi: 25.07.2019 10:04:00
Game of Thrones dizisi final sezonu ile milyonları hayal kırıklığına uğratmıştı. Sezonun ardından dizinin hayranları bir kampanya başlattılar ve dizinin final sezonunun yeniden çekilmesi için imza topladılar.


İmzalar 1,7 milyon gibi bir sayıya ulaştı. Bu da gözleri HBO'dan gelecek açıklamaya çevirdi.


Televizyon Eleştirmenleri Birliği'nin 24 Temmuz'da gerçekleşen basın toplantısında, HBO'nun program başkanı Casey Bloys, Game of Thrones'un final sezonuna yönelik eleştirilere ve imza kampanyasına yanıt verdi: “Popüler bir dizi yapmanın dezavantajları vardır. Diziyi bitirirken finale dair herkesin farklı bir fikri olur. Toplanan imzalar dizi için duyulan büyük heyecan ve tutkuyu gösteriyor ancak böyle bir şey düşünmüyoruz."


Ne dersiniz? Dizi yeniden çekilecek olsa aynı heyecanla izleyebilir miydiniz? 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X