Geçmişten Geleceğe İzler: VERA

İşte karşınızda ham madde ve modanın ilham verici hikayesi: 50 yılı aşkın süre önce Kolombiya’da başlayan ve geleneksel hale gelmiş en üstün kalite derileri üreten “Ruiz Vera” ailesinden, ailenin üçüncü kuşak temsilcilerinden Felipe Ruiz ‘in kurduğu “VERA” ya uzanan yolculuk…

 

 

Geçmişten Geleceğe İzler: VERA
Yayın Tarihi: 10.02.2021 11:05:00
Felipe Ruiz, deri üretimi konusunda aile kültürü ve tecrübesi ile motive olarak orijinal ve otantik erkek deri ceket tasarımlarının yanı sıra; herhangi bir akıma bağlı olmayan, estetik ve belirli bir duruşu olan üst ve alt grup erkek parçalarından oluşan markası VERA’yı 2017 yılında Bogotá’da kurdu.
 
Kolombiya ve Türkiye’de üretimlerini gerçekleştiren VERA; sürdürülebilir malzeme özellikle organik pamuk, vejetal deri ve yün kullanarak rahat, fonksiyonel ve sezonluk değil uzun vadeli tasarımlara imza atarken, artık kadınlara özel parçalarla da dikkat çekiyor!


 
Rahat ve şık tarzlar arasındaki sınırları ve kalıpları ortadan kaldırarak, stil sahibi ve kapsamlı bir gardırop sahibi olmak isteyen insanlara hitap eden VERA, ilhamını bireylere ve doğaya olan saygısı, el zanaatını koruma isteği ve geçmişten geleceğe uzanan köklerinden almaktadır.
 
VERA, kişilerin de kendi karakteristik özelliklerini korumaları gerektiği mesajını vermeye ve onlara tasarımlarıyla eşlik ederek ‘iyi hissetmelerini’ sağlamaya devam ediyor. 
 
 
www.verabyvera.com
Instagram: @verabogota
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X