Gelinler Atasay pırlanta setleri ile ışıldayacak

Atasay Pırlanta`nın düğün koleksiyonuna ait eşsiz pırlanta setleri ile gelinler bu yaz da göz kamaştıracak. Gelinin güzelliğine güzellik katmak isteyen anne babaların tercihi Atasay pırlanta setleri olacak.

 

 

Gelinler Atasay pırlanta setleri ile ışıldayacak
Yayın Tarihi: 21.07.2010 14:05:00

Pırlantanın şık tasarımlarla tamamlandığı Atasay mağazalarında, düğünlere özel koleksiyonlar geniş seçenekleriyle evlilikte takı telaşını ortadan kaldırıyor. Gelinlerin boyunlarını süsleyecek kolyeler, her türlü saç stiline uygun bol küpe seçenekleri ve bileklikler Atasay pırlanta setleri ile buluşuyor. Düğünde hediye edilecek takı telaşının değişmeyen isimleri damat ve gelinin anne-babaları Atasay pırlanta setleri ile gelinlerinin güzelliğine güzellik katacak.  

Atasay düğün koleksiyonuna ait pırlantalarla bezeli geniş ürün yelpazesindeki zarif, nadide ve benzersiz setler, her gelinin yüzündeki tebessümü daha da arttıracak. Atasay pırlanta setleri, gelinlerinin en özel gününde göz kamaştırmasını ve mutluluğu yeniden keşfetmesini sağlayacak anne ve babaların tercihi olacak.

Gelininiz takı trendlerinin öncüsü Atasay’ın pırlanta setleri ile ışıldasın. Atasay pırlanta setlerinin gelininizi boynunu süslemesini istiyorsanız Atasay’ın 120 mağazasından birine uğramanız yeterli.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  | 



 

 




EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ




Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X