Gençlerin Yeni Tercihi Promiss

2016 yılını, `gençlerin ilk mücevheri` olan Promiss Koleksiyonu ile karşılayan Altınbaş, Kurumsal İletişim Müdürü Nihan Şerbetçi, sorularımızı yanıtladı.

 

 

Gençlerin Yeni Tercihi Promiss
Yayın Tarihi: 17.12.2015 18:00:00

Altınbaş promiss koleksiyonunun hedef kitlesi kaç yaşlarında?
Altınbaş’ın yeni koleksiyonu Promiss’in hedef kitlesi, hayata karşı meraklı, özgür, dinamik, heyecanlı, umutlu, tutkulu gençlerden ve kendini genç hissedenlerden oluşuyor.

Gençler için bir koleksiyon hazırlamak fikri nereden  aklınıza geldi? 
Dünya trendlerini incelediğimizde sektöründe lider markaların gençlere özel koleksiyonlar oluşturduklarını görüyoruz. Ülkemizde gençlere özel tasarım yapan mücevher markası bulunmuyor. Bizler de mücevher sektörünün lider markası Altınbaş olarak, bu ihtiyacı gördük ve gençlerin ilk mücevher koleksiyonunu tasarladık. Geleneklerimizde var olan “söz” kavramını modaya uygun olarak yorumladık ve gençlerin birbirlerine verdikleri ilk sözden yola çıkarak şık ve zarif tasarımlara sahip olan Promiss’i oluşturduk. Mücevher denildiğine akla ilk olarak “lüks ve zenginlik” kavramları geliyor. Oysa mücevher tutkusu her yaşın, her ekonomik gelirin tutkusu.

Böyle bir koleksiyonu tasarlarken, gençlerin hangi yönü sizi etkiledi? 
Toplumun geniş bir kesimini oluşturan Y kuşağı, özgürlüklerine düşkün, teknolojiye tutkun, meydan okuyan, sorgulayan ve kendini önemseyen bir nesil. Promiss Koleksiyonu’nu tasarlarken gençliğin bu dinamiklerine göre hareket ettik. Üniversite öğrencilerinin katıldığı genç ve heyecanlı bir ekip oluşturduk ve onlara hayallerindeki mücevher koleksiyonunu sorduk. Tasarım ekibimiz ve gençlerle birlikte günlerce yaptığımız beyin fırtınaları sonucu onları anlatan ilk mücevher koleksiyonu Promiss ortaya çıktı.

Tek taş yüzükte ki tasarım, gençlerin tek düzelikten çıkması adına mı daha değişik?Pırlanta tek taş yüzük dediğimizde genelde evliliğe giden ilk adımlar aklımıza gelir. Ancak Promiss Koleksiyonu’nda yer alan tek taş formlu yüzükler ise gençlerin her alanda verdikleri ilk “sözü” simgelediği için alışılagelmiş bir tektaştan daha farklı, daha genç ve daha cesur bir tasarıma sahip. “Başka söze gerek yok” mottosu ile tasarladığımız Promiss, ilk sözlerimizin ilk tanığı olacak; yaşam boyu tüm mutlu anlarımızı, anılarımız unutulmaz kılacak. 

Koleksiyonda kaç farklı çeşit tek taş bulabilirler?
Ağırlıklı olarak koleksiyonumuzda yüzük yanı sıra,  küpe, kolye ve bileklik gibi tamamlayıcı modellerimiz ile birlikte 45 farklı parça bulunuyor. Pırlanta ve 14 ayar altından oluşan koleksiyonda 11 farklı tek taş formlu yüzük yer alıyor.

Koleksiyonda hangi renkler daha ağırlıkta?
Gençlerin ilk mücevheri olan Promiss Koleksiyonumuz beyaz altın ve rose altın kombinasyonlarına sahip ürünlerden oluşuyor. 

Fiyatları nasıl olacak?
Promiss Koleksiyonu 270 $ - 950 $ fiyat aralığında satışa sunuluyor. Ayrıca koleksiyona sahip olmak isteyenler Türkiye genelinde yer alan Altınbaş mağazalarına uğrayabilir ya da altinbas.com ve promiss.me online satış sitelerinden de koleksiyon ürünlerine ulaşabilirler.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X