Gençlik ışıltısı gözlerinizden başlasın!

Göz çevrenize sağlık ve ışıltı vermek istiyorsanız Darphin göz kremini mutlaka denemelisiniz.

 

 

Gençlik ışıltısı gözlerinizden başlasın!
Yayın Tarihi: 8.06.2010 00:00:00

Yüzün diğer tüm bölgelerinden daha hassas olan göz çevresi sağlık ve gençliğin en önemli yansımasıdır. Bu yüzden kırışıklık ve esneklik kaybına karşı koruma ve ışıltı kazandırmadan oluşan 3 aşamalı bakım ile gençlik ışıltısını gözlerinizden başlatın ve Darphin ile gözlerinize yeni bir tazelik kazandırın.

İpeksi dokunuştaki krem göz çevresindeki çizgilerin onarılmasına yardımcı olur, çevresel saldırılara karşı korur ve cilde doğal nemini, parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırır. Göz çevresi yumuşak, pürüzsüz ve ışıldayan bir görünüm alır.

Tüm cilt tipleri için uygun olan krem içeriğindeki Manolya özleri, Peptitler, Hiyaluronik asit, Pamuk, Kakao ve Shea yağı sayesinde çizgi, kırışıklık ve kaz ayaklarının görünümünün yumuşamasına yardımcı olur.

Sabah ve akşam nazik ve yumuşak haraketler ile bütün göz bölgesine ve göz kapağının üzerine uyguluyorunuz... Memnuniyetinizi aynada yakalıyorsunuz...

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X