Gerçek Deri Tasarımlarıyla Ünü Dünyaya Yayılan Bir Türk Markası; Watch of Royal

Adana’da e-ticaret sitesi olarak başlayan, hakiki deriye özgün tasarımlarla buluşturarak sunan Watch of Royal markasının yolculuğu bugün üretime ve 250 ülkeye satış yapma noktasına geldi.

 

 

Gerçek Deri Tasarımlarıyla Ünü Dünyaya Yayılan Bir Türk Markası; Watch of Royal
Yayın Tarihi: 10.03.2021 17:44:00
Markanın kurucusu Tolga Sakın, başarılarının altında yatan nedenin yüksek kaliteli üretim yapmaları ve özgün tasarımlara ağırlık vermeleri ve e-ticaretin kurallarını sıkı sıkıya uygulamaları olduğunu belirtti.
Tasarım çantalardan, cüzdanlara, saatten, parfüme, gözlükten takılara pek çok ürün segmentinde dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışarak büyümeye devam eden Watch of Royal, bu yıl kuruluşunun 10. yılını kutlarken donanımlı, dev bir ekiple büyüme yolculuğunu sürdürüyor.
“Hala girişimci ruhu ile çalıştıklarını ve kendilerine duyulan güveni üst düzeyde devam ettirebilmek için enerjilerini kaliteye yoğunlaştırdıklarını” söyleyen Tolga Sakın, mottolarının “iyi tasarım, iyi yaşam” olduğunu belirtiyor ve dünyanın her yanına ulaşma hedeflerini sürdürüyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X