Gigi Hadid ve Reebok Doğadan İlham Alarak Tasarladı

Reebok x Gigi Hadid tasarım ortaklığının ikinci koleksiyonunda yeni giyim ve ayakkabı serisi, Hadid'in doğa sevgisinden ve vahşi doğadaki maceralarından ilham alarak tasarlandı.

 

 

Gigi Hadid ve Reebok Doğadan İlham Alarak Tasarladı
Yayın Tarihi: 22.11.2019 13:21:00
Reebok ve Gigi Hadid, yeni Sonbahar/Kış Reebok x Gigi Hadid koleksiyonuyla tasarım ortaklıklarının heyecanla beklenen ikinci aşamasını tanıttı. Yıldız model Hadid, podyumdaki yeteneklerini gardıroba da yansıttı.
 
Reebok'un geçmişini Hadid'in doğadaki çocukluk anılarıyla birleştiren yeni giyim ve ayakkabı yelpazesini içeren koleksiyona ilişkin Hadid, "Doğayla ilgili her şey bana ilham veriyor. Işık, renkler, enerji, karmaşıklık. İkinci sezon koleksiyonum, bu ilhamdan yola çıkıyor ve her sıcaklıkta ve ortamda sizi desteklemek ve sizinle birlikte çal��şmak üzere tasarlandı" dedi.
 Giyenlere kendi yollarını yaratma gücünü sunan Reebok x Gigi Hadid koleksiyonu, markanın 90'lardan gelen klasik stillerine ek teknoloji, işlev ve renklerle yepyeni bir yön veriyor. Zarif bir fermuar yapısına sahip yeni DMX 2k Zip silüeti ve iki parçalı eşofman takımlarından, dönüştürülebilen yeleklerden ve tek omuzlu sütyenlerden oluşan bir dizi çok yönlü kıyafet ile tasarımlar kullanışlı bir estetiğe sahip. Gigi'nin doğa sevgisini yansıtan renk paletine çöl hakisi ve gök mavisi ile modası hiç geçmeyen beyaz ve siyah hakim.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X