Gigi Hadid ve Zayn Malik'in Çok Konuşulan Nazar Boncuğu Bileklikleri

Geçtiğimiz günlerde hamileliği açıklanan Gigi Hadid ve sevgilisi Zayn Malik tabir-i caizse kem gözlerden nazar boncuklu bileklikleriyle korunuyorlar!

 

 

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in Çok Konuşulan Nazar Boncuğu Bileklikleri
Yayın Tarihi: 6.05.2020 11:39:00
Geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki model Gigi Hadid'in ilk çocuğunu beklediği haberi magazin gündemine damga vurdu. Bir dargın bir barışık ilişkilerini ebevenylikle taçlandıracak Gigi Hadid ve Zayn Malik çiftinin bebek haberini ilk olarak Yolanda Hadid doğruladı.

Çift bu bebek haberiyle birlikte nazardan korunmak için bir örnek nazar bilekliği takmaya başladı. Kötü ruhları kovduğuna, kıskançlığı ve olumsuzlukları uzak tuttuğuna inanılan bu göz simgesi bileklikler çiftin hayranları tarafından dikkat çekti.

Bu bileklikler mücevher tasarımcısı George Khalife tarafından çifte gönderildi. Bilekliklerin her biri 14 karat altından yapılmış ve 20 ayar elmas nazar boncuğu içeriyor. 

Nazara fazlasıyla inanan Gigi Hadid'in Instagram profilinde biyografi kısmında da uzun zamandır nazar boncuğu emojisi bulunuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X