Gigi Hadid'in Büyüleyici MTV Ödülleri Makyajının Tüm Adımları!

Gigi Hadid'in MTV Video Müzik Ödülleri etkinliğindeki makyajının büyüsünden hala çıkamadık! İşte bu makyaj için uygulamanız gereken adımlar!

 

 

Gigi Hadid'in Büyüleyici MTV Ödülleri Makyajının Tüm Adımları!
Yayın Tarihi: 29.08.2019 13:46:00
Ten makyajı:
Gigi Hadid'in cildinin kusursuz göründüğüne sanıyoruz ki hemfikiriz. Bu görünüm için önemli olan gözenek görünümlerinden arınmak. Bu da iyi bir ten makyajı gerektiriyor.

Makyaja başlarken cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Dokulu görünümü azaltmak için primer ürün kullanın.
Ardından mat bir fondöten uygulayın. Bu makyajın star görünümü altın rengi göz farı olduğu için tenin mat görünmesi oldukça önemli. Transparan pudra ile fondötenin matlığını arttırın ve ten makyajını sabitleyin. Cildinize biraz sıcaklık eklemek için allık yerine bronzer uygulayın.


Göz makyajı:
Gözlerinizin iç köşelerinde ışıltılı altın renk göz farı kullanın. Kaşlarınızın altına doğru makyajı yayarken sıcak toprak tonlarında kahverengi uygulayın. Alt kirpik diplerinize de uygulamayı unutmayın. Bol maskara kullanın.


Dudak makyajı:
Nude renkte dudak makyajınızda dudaklarınızı daha belirgin ve dolgun göstermek için bir ton koyu dudak kalemi ile çerçeveleyin.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

she’s so pretty!! 🥺🥰 #gigihadid

Gigi Hadid Videos ♡ (FANPAGE) (@hadid.clips)'in paylaştığı bir gönderi ()
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X