Giorgio Armani Tokyo Corals rujları

Giorgio Armani Tokyo Corals 2010 koleksiyonunu seveceksiniz.

 

 

Giorgio Armani Tokyo Corals rujları
Yayın Tarihi: 19.08.2010 11:32:00

Giorgio Armani 2010 ruj koleksiyonu renklerle çalkalanıyor. Modern Tokyo Corals koleksiyonunun başlangıç noktası, gösterişli mercanlar ve en güzel vintage kimonoların üzerlerindeki canlı mandalinalar ve şeftaliler. Portakal, japon gülü, mercan ve kiraz çiçeği gibi cüretkâr renkler, geleneksel Tokyo renk paletini, porselen bir ten renginden günümüze kolayca getiriyor.

SHEER LIPSTICK, LIP SHIMMER

8 imza şeffaf ruj koleksiyonu, yıldız renk tonu olan kiraz çiçeği pembesi (cherry blossom pink) n°54 ve canlı mandalina (vibrant tangerine) n°55 tek başına veya ruj üzerine uygulanabilecek iki ışıltılı dudak parlatıcısı ile tamamlanıyor.

SHEER LIPSTICK fiyatı: 81 TL - LIP SHIMMER fiyatı ise: 72 TL

Linda Cantello (Giorgio Armani National Face Designer) İp Uçları:

Renklerle oynayın ve şeffaf rujları dudak parlatıcılarıyla karıştırarak kendinize özel  renk tonunu keşfedin.Özellikle bu koleksiyonda rujdaki favori rengim Sheer Lipstick 54 ile Lip Shimmer 69’u, aynı şekilde Sheer Lipstick 55 ile Lip Shimmer 68’i Şeffaf rujunuzun daha yumuşak ve narin yapmak için gözükmesi için karıştırabilirsiniz.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X