Gipsy Kings İstanbul`da!

Gipsy Kings efsanesi sürüyor, Çingene Krallar yeni şarkılarıyla 3 konser için Türkiye’ye geliyor…

 

Gipsy Kings İstanbul`da!
Yayın Tarihi: 31.08.2010 11:15:00

Gipsy Kings 16 Eylül'de İstanbul'a geliyor. İsimlerini İspanyolca “kral” anlamına gelen “Reyes” soyadından alan ünlü Gipsy Kings Grubu, 6 yıl aradan sonra ilk kez tüm ailenin katılımıyla ülkemizde 3 konser verecek.

14 Eylül İzmir Kültür Park, 15 Eylül Antalya Konyaaltı ve 16 Eylül İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek konserlerin biletleri Biletix’den satışa sunuldu.

Türkiye konserlerinde bu kez gruba ailenin yeni nesil üyeleri olan oğulları da eşlik edecek. 11 kişiden oluşan grup, yeni şarkılarının yanı sıra repertuarında hemen herkesin bildiği Bamboleo, Volare, Baila Me, Un Amor, My Way, Bem Bem Maria gibi k klasikleşmiş şarkılara da yer verecek. Grup üyeleri, Türkiye konserlerinde hiç kimsenin oturmadan devamlı dans edeceği duygu ve ritim dolu coşkulu bir konser vaat ediyor

Türkiye’deki Çingene açılımına destek verecekler. Türkiye konserlerini organize eden Kıvanç Öner, grubun konser öncesi hazırlıklarını büyük bir heyecanla sürdürdüğünü belirtiyor. Ülkemizdeki Roman açılımı için grubun görüşlerini “Çingeneler kültürlerini yaşadıkları ülkenin kültürlerine adapte ederler. Müzikleri de yine o kültüre göre şekillenir. Ama sonuç olarak aynı ruh ve aynı coşkuyu yaşatırlar” diyerek özetliyor. Konserin misafir sanatçıları Yaşar ve Serkan Çağrı olacak. Türkiye konserlerine misafir sanatçı olarak sevilen sanatçı Yaşar ve Klarnet Ustası Serkan Çağrı’yı da davet eden Gipsy Kings’in bu sanatçılarla birlikte sürpriz bir show yapması bekleniyor.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X