Giray Sepin International Woolmark Prize yarışmasında

Karl Lagerfeld ve Yves Saint Laurent`in hayatlarının dönüm noktası olarak bilinen International Woolmark Prize yarışmasına erkek giyim kategorisinde bu yıl Giray Sepin katılıyor.

 

 

Giray Sepin International Woolmark Prize yarışmasında
Yayın Tarihi: 28.05.2015 11:54:00

Tüm dünyada genç tasarımcıların ve moda dünyasının heyecanla takip ettiği International Woolmark Prize 2015/2016 erkek giyim kategorisinde Türkiye’yi Giray Sepin temsil ediyor. 

International Woolmark Prize 2015/16 için hazırladığı koleksiyon için çok heyecanlandığını belirten Giray Sepin : “ International Woolmark Prize, bilinen en eski moda yarışmalarından bir tanesidir. Geçen yıllarda Narciso Rodriguez, Victoria Beckham gibi modanın önde gelen isimlerinin jüri olduğu yarışmada Türkiye’yi temsil etmekten dolayı çok mutluyum” dedi.

Yarışma için hazırladığı koleksiyon hakkında Sepin, “Merinos yünü doğal, esnek ve yumuşak bir dokuya sahip. Ayrıca havadaki nem oranını düzenleyerek ısıya ve soğuğa karşı yalıtım etkisi üstlenir. Bu özelliğinden ötürü Merinos yünü dört mevsim boyunca kaliteli bir rahatlık sağlar. Koleksiyonumda tasarım anlayışımı Merinos yününün bu özellikleri ile birleştirerek Merinos yününe inovatif bir kullanım alanı yarattığım için çok heyecanlıyım” diyerek sözlerini tamamladı. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X