Google + mobil uygulaması

Google+`ın mobil uygulamasını artık Türkiye`den de indirebilirsiniz.

 

Google + mobil uygulaması
Yayın Tarihi: 3.02.2012 11:40:00

Google Türkiye blog sayfası Google + uygulamasının artık Türkiye`den de indirilebildiğini söyledi. Buna göre Google uygulaması artık Android marketten indirilebiliyor ve Google+ uygulamasını kurabilmek için farklı yöntemlere başvurmanıza gerek kalmıyor.

Google Türkiye ürün pazarlama müdürü Aslıhan Ulutaş, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"Google+ projesini her zaman gerçek hayattaki paylaşım biçimlerini Internet`e taşıyan bir platform olmayı hedeflemek için başlattık. Şimdi Google+ uygulamasına Android marketten ulaşabilirsiniz. Google+ mobil uygulamasıyla çevrelerinizi, profilinizi, fotoğraflarınızı düzenleyebiliyor, bunun yanında akışı ve sohbeti de kontrol edebiliyorsunuz. Google+ ile gelen en onemli özelliklerden biri de Hızlı Yükleme. Bu özellik, telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları hemen Google+ hesabiniza yükleyebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamadan, bilgisayar başından da çektiğiniz fotoğrafları Google+`da paylaşabiliyorsunuz."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X