Gossip Girl Dizisi Ekranlara Geri Dönebilir!

Yayınlandığı 2007-2012 tarihleri arasında gerek kadrosu gerek moda anlayışı ile hayatımızda çok özel yeri olan Gossip Girl dizisinin geri dönmesi söz konusu!

 

Gossip Girl Dizisi Ekranlara Geri Dönebilir!
Yayın Tarihi: 4.02.2019 11:39:00
Yayıncısı CW kanalının başkanının açıkladığına göre Gossip Girl'ün yeniden çekilmesi şu an masada tartışılan konulardan biri!

Mark Pedowitz kanalda tartışmaların devam ettiğini ancak henüz kesin bir şey olmadığını belirtti. Dizinin orijinal yapımcıları Josh Schwartz(aynı zamanda The O.C. yapımcısıydı) ve Stephanie Savage'ın da kararı bunda çok etkili olacak çünkü kanal yöneticileri onlar olmadan bir şey yapmak istemediklerini ifade ediyor. 

Dizinin yeniden çekilmesi en son 2016 yılında gündeme gelmiş; Schwartz şu cümleleri ile kalbimizi kırmıştı. "Şimdi tüm dünya Gossip Girl olmuş durumda. Aslında herkes birer Gossip Girl." Dediklerinin ne kadar haklı olduğunu düşününce biraz depresif hissetmemek imkansız. 

Potansiyel yeni versiyon; aynı zamanda yeni yıldızlar, yeni bir lokasyon, yeni bir zaman çizelgesi -bu aralar yayınlanan Charmed'ın yeni versiyonu gibi- yani orijinal şovdan çok daha farklı bir DNA anlamına geliyor.

Başta Penn Badgley (You), Blake Lively ( A Simple Favor) ve Leighton Meester ( Single Parents) olmak üzere orijinal Gossip Girl oyuncularının kariyerlerine devam ettiği düşünülürse yeni kadroda yer almaları imkansız olabilir.  
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X