Göz Alıcı Tasarımlarıyla MSGM Pop-Up Butiği Beymen İstinyePark'ta Açıldı

BEYMEN Blender’ın exclusive markalarından MSGM’in 2019-2020 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, 4 – 18 Ekim tarihleri arasında BEYMEN İstinyePark’taki MSGM Pop Up Butiği’nde modaseverlerle buluşuyor.

 

 

Göz Alıcı Tasarımlarıyla MSGM Pop-Up Butiği Beymen İstinyePark'ta Açıldı
Yayın Tarihi: 27.09.2019 13:33:00
MSGM kreatif direktörü Massimo Giorgetti’nin imzasını taşıyan koleksiyon, kadınların gücünden, tutkusundan, hayallerinden  ve romantizmden ilham alıyor. Tekno ritimleri sinematik atmosferlerle, grafik unsurlarla ve 80'lerle buluşturan koleksiyonda power-dressing silüetler, geniş omuz ve vurgulanmış bel detayları, pop renkler öne çıkıyor. Koleksiyonun gözde parçaları arasında; deri pantalonlar, oversize kazaklar, midi elbiseler,  logo baskılı t-shirt ve sweatshirtler yer alıyor.
 
MSGM 2019- 2020 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, BEYMEN'lerde ve  www.beymen.com adresinde ve 4 – 18 Ekim  tarihleri arasında BEYMEN İstinyePark MSGM Pop Up butiğinde moda tutkunları ile buluşuyor.
 



 

 




EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



TRENDUS LOOKBOOK



Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X