Green Energy Organics selülit kremi

Ecocert sertifikalı Green Energy Organics markasınıın selülite karşı doğal çözüm sunan ürünü piyasada.

 

 

Green Energy Organics selülit kremi
Yayın Tarihi: 25.01.2011 14:02:00

Doğanın kalbinden organik anti-selülit kremi Le Rituel Menceur Suractivee ile selülitlerinize veda edebilirsiniz. 

Green Energy Organics ürünlerinin Programme de Soins No.5 Serisi’ne ait LE RITUEL MINCEUR SURACTIVEE anti-selülit kremi organik bakım alanında uzman terapistlerin katkıları ve İtalyan Pavia Üniversitesi’nin bilimsel desteğiyle World Pharm Resources Firması tarafından tropikal bitki ve çiçeklerin özlerinden üretilmiş. Alchemilla (Aslan Pençesi), Arnica (Öküzgözü), Buxux(Şimşir), Aloe, Kakao,Chitosan, Escin, Ananas, Algae (Yosun) Alga Corallina (Kırmızı Yosun), Laminaria (Kahverengi Yosun), Hedera, Sambucus (Mürver), Kamelya özleri ve özellikle içerdiği inceltici kökler ile kısa zamanda incelme sağlayan ve aynı anda da cildi sıkılaştıran bu çok özel krem paraben gibi kimyasal maddeler içermediğinden tüm ciltlerde güvenle kullanılabiliyor.
 
LE RITUEL MINCEUR SURACTIVEE Kan dolaşımını hızlandırarak hücreleri toksinlerden arındırır, drenajı destekleyerek vücuttan fazla suyun atılımını sağlıyor. Cildin sıkılaşarak doğal esnekliğine kavuşmasına yardımcı oluyor. Bu organik anti-selülit kremi yağ hücrelerinin azalmasını hızlandırırken, tekrar çoğalmasına da engel oluyor. Ciltteki portakal kabuğu görünüm hızla azalıyor. LE RITUEL MINCEUR SURACTIVEE kullanım şartlarına uyulduğunda hızlı sonuçları garanti ediyor. İçeriğindeki aktif organik maddelerden dolayı bir spatula yardımıyla problemli bölgelere sabah-akşam uygulanıyor. Yağsız yapısından dolayı rahatlıkla kullanılıyor, kıyafetlere yapışmıyor. 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X