Grimes ve Elon Musk Çiftinin Bebeklerine Verdikleri İsim Şaşırttı

Ünlü iş insanı Elon Musk ve şarkıcı Grimes'in bebekleri dünyaya geldi. Çiftin bebeklerine verdikleri isim sosyal medyada kısa sürede gündeme oturdu.

 

 

Grimes ve Elon Musk Çiftinin Bebeklerine Verdikleri İsim Şaşırttı
Yayın Tarihi: 6.05.2020 11:00:00
Grimes ve Elon Musk iki yıllık ilişkilerinin ardından ilk çocuklarına kavuştular. Musk bebeğinin ilk fotoğrafını Twitter'da paylaştı. Tesla'nın CEO'su Musk'ın oğluna verdiği isim ise oldukça ilginç. Bir takipçisinin isim sormas��nın üzerine Musk şu yanıtı verdi: X Æ A-12 Musk! Peki X Æ A-12 ne demek? Elon Musk'ın oğlunun isminin anlamı nedir?

Bir takipçisinin iddiasına göre, Æ İskandinav alfabesinde ‘Ash’ olarak okunuyor. A-12 ise Birleşik Devletler Merkezi istihbarat teşkilatı için tasarlanmış bir keşif uçağı. Archangel (başmelek) ise bu uçağın kod adı.

Takipçi tüm bu ipuçları nedeniyle bebeğin isminin ‘X Ash Archangel’ olduğu fikrini paylaştı. Musk’ın bu tweet'i beğenmesi ise teorinin doğru olduğunu düşündürdü.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X