Gucci`den `Diamantissima` Koleksiyonu

Tektaş Saatçilik & Mücevher grubu, Gucci Saat & Mücevher`in modern kadınlar için yepyeni ve zarif tasarımlardan oluşan `Diamantissima` koleksiyonuna eklenen dört yeni tasarımı sizler için sunuyor.

 

 

Gucci`den `Diamantissima` Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 22.10.2015 16:20:00
Gucci Mücevher, her gün kullanılıp sonsuza dek saklanabilecek, İtalyan zanaatkar ve sarrafları tarafından usta ellerde üretilerek Gucci`nin `high end` mücevher koleksiyonlarının eşsiz parçalarını oluşturuyor. Tektaş Saatçilik & Mücevher grubu, Gucci Saat & Mücevher`in modern kadınlar için yepyeni ve zarif tasarımlardan oluşan Diamantissima saat ve mücevher koleksiyonuna eklenen dört yeni tasarımını sizlere sunuyor. Birbirinin tamamlayıcısı rolündeki bu yeni tasarımlar, modern Gucci kadınına yeni alternatifler sunuyor. 
 
Diamantissima Mücevher Koleksiyonu, 18 karat sarı ve pembe altın olmak üzere iki alternatifle gelen kıvrımlı, zincirli kolye ve onu tamamlayan oval biçimli kolye ucu ile iki çift çember formlu küpe olmak üzere, toplam dört yeni parça ile daha da zenginleşiyor. 18 karat altından küpelerin çapları da isteğe göre değişerek ikili versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Diamente desenini son derece tarz sahibi bir yerden ele alarak günün her saatinde kullanılabilecek tasarımlara dönüştüren koleksiyondaki her bir parçayı kuşkusuz ki sonsuza dek saklayabilirsiniz. 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X