Güneş sonrası lekelere veda edin

Sonbahara aydınlık bir cilt ile devam etmek istiyorsanız Dr. Murad`ın mükemmel ikilisi Active Radiance Serum ve Essential - C Daily Renewal Complex`i kullanmalısınız.

 

Güneş sonrası lekelere veda edin
Yayın Tarihi: 7.09.2010 14:19:00

Dr. Murad`ın Active Radiance Serum`u leke ve ton farklılıklarına karşı aydınlatıcı bir bakım serumu. Bir hafta içerisinde cildi aydınlatmayı ve yenilemeyi desteklediği klinik çalışmalarla kanıtlanmış.       Dr.Murad’ın en son geliştirdiği 50 kat daha etkili C vitamini Resilient-C Complex  ile cildin kolajen üretimini, UV ışınlarına ve çevresel strese karşı cildin hücresel savunmasını artırmaya, AHA’ lar ve Myrtle Extract ile yeni hücre oluşumunu hızlandırmaya ve hücrelerin güçlenmesine, cildin elastikiyetini ve aydınlığını artırarak daha genç bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı oluyor.  Ayrıca 5 dk. içerisinde cildin sıkılığını % 64 oranda arttırdığı klinik çalışmalarla kanıtlanmış.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X