16 EYLÜL 23 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI16 Eylül 23 Eylül 2018 Koç Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Kavuşumlar güne damgasını vuruyor. Engeller ve duyguları aktarma güçlüğü Ay-Satürn kavuşumunun getireceği zorluk. Şanssız hissetme, dışsal bir olay olmadığı halde hayatın akmadığını düşünme ise Mars-Güney ay düğümü kavuşumundan kaynaklanıyor. Hızlı düşünme ve canlanma arzusu Güneş-Merkür kavuşumunun güne katacağı anlam. Ay düğümleri-Venüs ve Uranüs arasındaki T KARE doğal afetleri ve ekonomik güçlükleri tetiklerken, Mars’ın bu görünümde hala etkin olması yangın haberlerinin süreceğine işaret ediyor. Oğlak, Kova, Aslan, Akrep, Boğa ve yükseleni bunlar olanlar açısından zorlayıcı bir hafta.


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X