Haftanın Uygulaması: Pulse

Pulse takip etmek istediğiniz haber sayfalarını, blogları ve sosyal ağları bir araya getiren çok kullanışlı bir uygulama.

 

Haftanın Uygulaması: Pulse
Yayın Tarihi: 9.05.2012 17:40:00

Bundan böyle her hafta  iPhone ve iPad kullanıcılarının bir hayli vaktini alan Apple uygulamalarını iredeleyeceğimizi söylemiştik. Bu haftanın uygulaması ise gelişmiş bir RSS okuyucusu olan Pulse. Hala yüklemediyseniz hemen indirmenizi tavsiye ederiz. Pulse, ücretsiz bir uygulama ve takip ettiğiniz tüm sayfaları aynı anda görmenizi sağlıyor. Mozaik bir arayüzü olan uygulamada aşağı yukarı hareketlerle sayfalar arasında dolaşabiliyorsunuz. Her sayfada 12 ayrı akış takip edebiliyorsunuz ve haber kaynaklarını ayırmak için 5 ayrı sayfanız var. Böylece aynı anda 60 ayrı haber kaynağına ulaşmanız mümkün. 

Pulse`nin en önemli avantajı ise haberlerin oldukça hızlı yüklenmesi ve haber sitelerinde görmeye alışık olduğumuz reklamların uygulamada görülmemesi. Kullanıcılardan 5 yıldız alan uygulamayı siz de indirebilir, takip etmek istediğiniz haber sitelerine, bloglara ve sosyal ağlara tek uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Merve Pınar  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X