Hailey Baldwin ve Justin Bieber Düğünlerini Planlıyorlar

Hailey Baldwin ve Justin Bieber cephesinden uzun süredir düğün haberleri bekleniyordu. Uzun süredir bu anı bekleyen hayranlar beklentiyi düşürürken düğün hazırlıklarının sürdüğü haberi geldi.

 

 

Hailey Baldwin ve Justin Bieber Düğünlerini Planlıyorlar
Yayın Tarihi: 10.05.2019 10:56:00
Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru gizlice evlenen Hailey Baldwin ve Justin Bieber çiftinden uzun bir süredir düğün haberi bekleniyor. Düğün için çeşitli söylentiler ve tarihler öne atılmıştı. Ancak Justin Bieber'ın ruh sağlığı dolayısıyla hiçbiri gerçekleşemedi.

Hayranlara sevindirici haber Hailey'nin kız kardeşi Alaia Baldwin'den geldi!  Alaia, kız kardeşi ve Bieber'ın hala bir çeşit kutlama planladıklarını doğruladı. Alaia başlangıçtaki planın büyük bir dini tören yapmak olduğunu ancak şimdi daha ufak bir kutlama düşünüldüğünübelirtti. 
   
Yabancı basında çıkan haberlerde bazı kaynakların açıklamaları ise, Justin Bieber'ın depresyon ve anksiyete ile mücadele ederken iyileşmeye çok odaklı olduğu, kendisi ve Hailey için iyi olmayı çok istediği yönünde.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X