Harun Kolçak kanser

Harun Kolçak, gerçekleri anlattı...

 

 

Harun Kolçak kanser
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:05:00

Geçtiğimiz günlerde alkol komasına girdiği için Silifke'nin Atakent beldesinde düzenlenen organizasyonda sahneye çıkamadığı yönünde haberler çıkan Harun Kolçak, gerçeği anlattı:

Ben Prostat kanseriyim

 

Yaklaşık üç yıldır uyuşturucu ve alkol bağımlılığı üzerine topluma mesaj veren ’Evsiz Kediler Sokağı’ adlı oyunda istedikleri her zaman destekçti oldum. Hatta Babam Eşref Kolçak iki defa buna katıldı.. Ne yazık ki medyadan özellikle sakladığım bir konuyu paylaşmak zorundayım. Ben Prostat kanseriyim. Ve doktorlarım Bodrum’dan Ankara’ya orada beş saat beklemeden sonra Adana’ya ve oradan Silifke’ye yapacağım yolculuğu çekilecek MR yüzünden yasakladılar. Bana 6 bin lira borcu olan ve Bodrum’da onlara sürpriz bağladığım iki gösteriyi ne yazık ki kaçıran, adımı kullanarak afişlerde adeta bir konser varmış gibi oyunu pazarlayan, adımı süreki kullanan bu tiyatro grubu ile artık hiç bir bağlantım olmadığını belirtiyorum.
Saygımla... Harun Kolçak

Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X